İki Yabancı 53.Bölüm Fragmanı 2 Nisan Yeni Bölüm Kumud Saras Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi 53.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni Bölümde Kalikanın gerçek yüzünü gören Kumud Kalikayı evden kovar. Kusum ise herkesin iyiliği için evlenmeyi tercih eder. peki Kusum evlenecekmi?İki Yabancı yeni bölüm Kanal 7 Ekranalrında olacak.

İki Yabancı 53.Bölüm Fragmanı 2 Nisan Yeni Bölüm Kumud Saras Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi İki Yabancı yeni bölümde Saras Kumud'dan gerçekleri öğrenince neye uğradığını şaşırır. önce  tereddüt eder. sonra ise Kumuda sahip çıkar. artık Saras Kusum'un kendisinden hoşlandığını öğrenmiştir. ve Saras Kusum'dan uzak durmaya çalışır.

Kusum İse Kumud ise Saras'ın Mutlu olması için evlenmeyi tercih eder. ama bu düğün gerçekleşmez.Danny ise Kusuma karşı olan aşkını bir kez daha gösterir. Saras Kusum ile Danyyi yakınklaştırmayı başaracakmı?Pramad sayesinde Kalika'nın gerçek yüzünü göreen Kumud Kalikayı evden kovar. çılgına dönen Kalika intikam planları yapmaya başalr. İki Yabancı yeni bölüm nefesleri kesecek.

İKİ YABANCI KONUSU:

Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor.

Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir.

Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 17:55
YORUM EKLE