İki Yabancı 52.Bölüm Fragmanı 1 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Kumud Saras'tan Ayrılıyor'mu?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden İki Yabancı 52.Bölüm Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Kumud Kızkardeşi Kusum'un Sarastan hoşlandığını öğrenince çılgına Döner.Saras İse Kusum ile Danny için Kusum İle Konuşması Ortalığı karıştırır.

İki Yabancı 52.Bölüm Fragmanı 1 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Kumud Saras'tan Ayrılıyor'mu?

İki Yabancı yeni bölümde Kumud Kusum'un Saras'tan hoşlandığını öğrenince çılgına döner ve tepkisi çok sert olur. Ama Kusum'un kendisine Zarar vereceğini düşündüğünden geri adım atar. öte yandan Danny ise Abisi Saras'tan kusum konusunda yardım ister. Kusum'u çok sevdiğini ve onunla olmak istediğini söyler.Saras Kardeşi Danny için Kusum ile konuşmak ister. Ama herkes konuyu farklı analr. Pramad ise kendini Kumuda affettirmek için her yolu dener. İki Yabancı yeni bölümü ile nefesleri kesecek.

Kusum’un Saras’a âşık olduğunu Kumud öğrenir. Önce duyduklarına inanmak istemez ama Kusum’un intihar girişiminden sonra onun ciddi olduğunu anlar. Kalika’nın planı yüzünden Danny ise Kusum’un kendinden hoşlandığını sanır. Kusum, Saras’a olan aşkını daha fazla gizleyemez. Kumud kardeşinin Saras’a duyduğu sevgiye şaşırsa da canına kıymasından korkar.

Saras’a ise Kusum’un Danny’den hoşlandığı söylenir. Gerçeklerden haberi olmayan Saras, Danny ve Kusum’un birlikte olması için uğraşır. Pramad, Kumud’un kalbini kazanmak için Kusum’un evliliği ile ilgilenir. Ancak Pramad bile Kusum’un mutsuzluğunu fark eder. Vidya’ya Kusum’un evlenmek istemediğini söyler. Bunun üzerine tüm ev halkı Kusum’a yüklenir.

İKİ YABANCI KONUSU:

Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor.

Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
filiz
filiz - 2 yıl Önce

bence artık kumut sarasa bi şans versin

filiz
filiz - 2 yıl Önce

bence artık kumut sarasa bi şans versin