İki Yabancı 51.Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Kumud Saras Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden İki Yabancı 51.Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Kumud Saras Neler Olacak? Pramad'dan boşanamayan Kumud Saras ile Yeniden mutluluğu kaçırıcakmı?Pramad Kumud ile Saras'ın önüne büyük engel olacakmı İki Yabancı 51.Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak.

İki Yabancı 51.Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Kumud Saras Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi İki Yabancı 51.yeni bölümde Pramad Kumuddan boşanmaktan vazgeçince Kumud Pramadı affeder. ve üstelik Pramad kumud'un evine yerleşir bu duruma daha fazla dayanamayan Saras ise Evi terk eder. Kumud Sarası Pramad konusunda ikna etmeyi başaracakmı?Kalika ise Deniyi Kusum konusunda zehirlemeye devam ediyor. İki Yabancı yeni bölüm nefesleri kesmeye hazırlanıyor.

Pramad üç ay ömrünün kaldığını söyler. Son isteği ise Kumud’a kendini affettirmektir. Saras ise Kumud’un Pramad’a güvenmesine çok sinirlenir. Pramad sağlık sorunlarını bahane eder ve Kumud’u boşanmamaya ikna eder. Pramad son günlerini Kumud’un yanında geçirmek ister. Ancak Vidya onun o eve dönmesine izin vermez.

Bunun üzerine Pramad, Kumud’un evine yerleşir. Kumud’un Pramad’dan boşanacağından emin olan Saras, evlilik teklifi için yüzük alır. Kumud’un Pramad’ı eve kabul ettiğini öğrendiğinde ise Saras deliye döner. Saras’ın sırt çevirmesine dayanamayan Kumud ondan yardım ister. Pramad konusunda biraz daha anlayış göstermesini söyler. Saras, Pramad’a inanmasa da Kumud’a desteğini esirgemez.

İKİ YABANCI KONUSU:

Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor.

Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir.

Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 18:05
YORUM EKLE