İçerde Mustafa Öldü'mü?Yeni Bölümde Varmı Yokmu Celal Şokta

Show Tv’nin En Çok İzlenen dizisi İçerde yeni bölümde Mustafa Öldü’mü?Kudret Sönmez tarafından kaçırılan Mustafa Ölüyor’mu yeni bölümde varmı yokmu İlber Uygar Kaboğlu dizidenmi ayrıldı yerine kim gelecek.

İçerde Mustafa Öldü'mü?Yeni Bölümde Varmı Yokmu Celal Şokta

Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan İçerde Kudret Sönmez tarafından intikam için kaçırılan Kebapçı Celal’in oğlu Mustafa Ölüyormu?yeni bölümde varmı yokmu İlber Uygar Kaboğlu dizidenmi ayrıldı. Eyrine kim gelecek neden ayrıldı. Kudret Sönemz Kebapçı Celale oyunmu oynadı.

İlber Uygar Kaboğlu Kimdir:

İlber Uygar Kaboğlu, 2004 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortaöğretim öğrencisi olan İlber, Saha Atölye’de Oyunculuk Eğitimi almıştır. İlk kez Nestle reklam filminde rol almıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan; başrolu Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı İçerde dizisinin kadrosunda yer almakta ve Mustafa karakterini canlandırmaktadır.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 00:37
YORUM EKLE