İçerde 3 Nisan Yeni Bölüm 28.Son Bölüm Show Tv Canlı Celal'den Şok İtiraf

Showw tv'nin en çok izlenen dizisi İçerde 3 Nisan yeni bölüm 28.Son bölüm Show tv Canlı yayın yeni bölümde Kudret Sönmez ile Celal Duman arasındaki svaş giderek kızışıyor. İçerde yeni bölüm Show tv canlı yayın

İçerde 3 Nisan Yeni Bölüm 28.Son Bölüm Show Tv Canlı Celal'den Şok İtiraf

Show Tv'nin en çok izlenen dizisi İçerde 3 nisan yeni bölüm 28.son bölüm Show tv Canlı yeni bölümde Celal Duman ile Kudret Sönmez arasındaki savaş giderek kızışıyor. İçerde yeni bölüm nefesleri kesecek. Celal Duman Yusuf müdüre gerçekleri anlatacakmı İçerde yeni bölüm nefesleri kesmeye hazırlanıyor.

Füsun, Mustafa ve Melek’i kurtarmak için Kudret’i ikna etmek üzere evine gider. Kudret’in, Melek’i eve gönderdiğinden haberi yoktur. Diğer tarafta Celal, Mustafa’nın öldüğünü düşünerek Kudret’i ve kim varsa herkesi öldürtmek için çoktan adamlarını göndermiştir. Füsun tehlikeden habersizdir. Sarp durumu son anda öğrenip engel olmaya çalışır. Celal çocuklarını kaçıran Kudret’e yaptıklarından dolayı çok öfkelidir. O’nu öldürmeden rahat etmeyecektir. Davut, Fulya’yı kullanarak Kudret’e büyük bir tuzak hazırlar.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar.

içerde izlemek için TIKLAYINIZ

Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

YORUM EKLE