İçerde 29.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Handan Öldü'mü?

Show tv’nin fenomen dizisi İçerde 29.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 10 Nisan Pazartesi yeni bölüm Tanıtımında Kudret Sönmez’in şok teklifi Karşısında neye Uğradığı Şaşıran Celal Duman gerçekleri anlatacakmı?İçerde 29.Bölüm Fragmanı ve özeti

İçerde 29.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Handan Öldü'mü?

Show tv’nin en çok izlenen dizisi İçerde yeni bölümde Fusun hanım Celal Duman’ın çocukları için Kudret Sönmez ile görüşür. Ancak Kudret Fusuna Celal dumanın oğlu Mustafayı evrmez. Mustafanın yaşadığını öğrenen Celal duman bütün adamalrını Kudret Sönmez’in üstüne salar. Ancak ne yaptıysa Kudret’in elinden Mustafayı alamaz. Davut ise büyük bir plan yapıp Alyanak ile birlikte Kudrete oyun oynar. Alyanakın oyununa gelen Kudret yinede Mustafayı Celal Dumana vermez.

Eli kolu bağlanan Celal Duman Kudret Sönmezin teklifini kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan Yusuf Müdür ise Sarpa Celal Dumana bu kadar yardım ettiğinden dolayı kızmaya başlar. Ama Sarp ise her şeyi küçük Mustafa için yaptığını söyler. Mert ile Sarp ikisi beraber Kudret Sönmez’in Mustafayı sakladıkları tüm mekanları Basarlar.

Ama Mustafadan hiçbir iz yoktur. Kudret Sönmez’in tek istediği Celal Dumanı ömür boyu hapse atmaktır. Bir yandan Mert diğer yandan Sarp Davut hepsi Celal Babaya yardım etmek için her koldan Kudret Sönmeze saldırırlar. Ama her yerden eli boş dönerler. Oldukça kurnaz olan Kudret Sönmez her şeyin hesabını yapmıştır.

Annesi Fusun’un tüm gerçekleri öğrendiğini Yusuf Müdür’den öğrenen Sarp Anensi ile yüzleşir. Anne oğlun yüzleşmesi gözyaşlarına boğdu. Celal Duman Oplu Mustafayı kurtaramayacağını anlayınca Kudret Sönmezin verdiği teklifi kabule der. Ve Yusuf Müdürün karşısına çıkar. Celal Dumanı karşısında gören Yusuf müdür şaşırır.

Kebapçı Celalin neden geldiğini merak eder. Öte yandan yeşim ise Mustafanın kaybı sonrası oldukça yıkılmış vaziyettedir. Melek ise Sarp ile Yüzleşir. Melek ile Sarp hangi konuda Yüzleşirler. Diğer yandan handan İle Kudret Davut’un oyununa geldikleri için kendielrine kızarlar. Celal Duman hakkındaki tüm gerçekleri Yusuf Müdüre anlatacakmı?

Yusuf Müdür Celal Dumanın şok teklifi karşısında afallar. Celal Duman Yusuf Müdüre Tüm gerçekleri anlatacakmı Bir yandan Sarp Diğer ayndan Mert bir diğer taraftan ise Davut üçü aynı anda Kudret Sönmeze saldırıp Mustafayı kurtarmayı başaracaklarmı İçerde Yeni Bölüm nefesleri kesecek. Celal Duman tüm gerçekleri Anlatacakmı Mustafa Kudret Sönmezin elinden Kurtulucakmı İçerde yeni bölüm nefesler tutuldu.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Füsun, Mustafa ve Melek’i kurtarmak için Kudret’i ikna etmek üzere evine gider. Kudret’in, Melek’i eve gönderdiğinden haberi yoktur. Diğer tarafta Celal, Mustafa’nın öldüğünü düşünerek Kudret’i ve kim varsa herkesi öldürtmek için çoktan adamlarını göndermiştir. Füsun tehlikeden habersizdir. Sarp durumu son anda öğrenip engel olmaya çalışır. Celal çocuklarını kaçıran Kudret’e yaptıklarından dolayı çok öfkelidir. O’nu öldürmeden rahat etmeyecektir. Davut, Fulya’yı kullanarak Kudret’e büyük bir tuzak hazırlar.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 22:29
YORUM EKLE