İçerde 28.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Melek'mi Mustafa mı Kim Ölecek?

Show Tv’nin Fenomen Dizisi İçerde 28.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 3 Mart Yeni Bölüm Tanıtımında Melek ile Mustafa’yı ele geçiren Kudret Sönmez Ne yapacak. Sarp Melek’in kaçırılması sonrası çılgına dönüyor. Mert Sarp Melek ve mustafayı Kurtarmak için her yolu deniyorlar. İçerde yeni bölümde neler olacak.

İçerde 28.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Melek'mi Mustafa mı Kim Ölecek?

Show Tv’nin fenomen dizisi İçerde 28.Yeni bölümde Kudret Sönmez Tabut’tan çıkıp ilk iş olarak Kebapçı Celal’in oğlu Mustafayı kaçırıyor.Mustafa’nın kaybolduğunu öğrenen celal hemen tabutu açıp Kudreti çıkarmaya çalışınca tabutun boş olduğunu anlar. O Sırada Kudret Celal’i arar. Ve Mustafanın onun elinde olduğunu söyler.çılgına dönen Celal bütün adamlarını Kudretin peşine salar. Ama Kudret hiçbir yerde yoktur. Kudret’in planı başkadır.

Yeşimi kumpasa getirip onun elinden Melekide alınca Celal Tamamen köşeye sıkışır. Çaresiz Kalan Celal Ne yapacağını şaşırır. Alyanak ise Sarpa Kudreti durduracak tek kişinin Annesi Fusun hanım olduğunu söyler. Fusun hanım Kudret Sönmez ile buluşup Melek ile Mustafa’nın hayatını kurtarmayı başaracakmı?

Oyuna geldiğini anlayan Yeşim iyice çaresiz kalır. Kudret Sönmez Celali çocukları ile tehdit eder. Kudret Celale ya Melek’ten Yada Mustafa’dan vazgeçmesini söyler. İyice çaresiz kalan Kebapçı Celal Melek’inmi Mustafanın’mı ölmesini ister. Yeşim Meleki oyuna getirdiğini Kebapçı Celal’e anlatacakmı?Sarp ile Mert Her tarafta Kudret Sönmez’in peşine düşerler.

Ama Kudret’ten hiçbir iz bulamazlar.Kudret Melek ile Mustafayı Kaçu,ırmış Kebapçı Celal’i tamamen Avucunun içine almıştır.Davut Melek’inde kaçırılmış olduğunu öğrenince çılgına döner.Fusun Kudret Sönmez ile görüşücekmi?Kudret Sönmez Fusun ile görüştükten sonra Melek ile Mustafa’nın hayatlarını kurtarmayı başaracakmı?

Handan ise kebapçı Celali ortadan kaldırmak için büyük bir plan yapar. İntikam ateşi giderek büyümektedir. Yusuf Müdür Melek ile Mustafa’nın kaçırılmasından Sonra sarp’a nasıl bir destek sağlar.İçerde yeni bölümde Fusun Kudret’in elinde Mustafa ve melek’in hayatını kurtarmayı başaracakmı?Çaresiz kalan Kebapçı Celal Ne Yapacak. İçerde 28.Yeni bölümü Nefesleri kesecek.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar.

Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

İÇERDE KONUSU:

Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği Sarp karakteri polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlıyor. Sarp'ın yıllar önce kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mert'de aynı polis okulunda eğitim görmektedir. Mert hayatında giren küçük kız Bensu Soral yani dizideki ismi Melek'in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis okuluna girmiştir. Sarp ve Umut'un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları en büyük trajedi olmuştur.

Babalarının hapse atılmasından sonra Umut'un kaçırılması iki kardeş arasındaki bağı tamamen koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek aynı okulda birbirlerinden habersiz buluşmuştur. Polis Akademisi'nin mezuniyet töreni gelip çattığında Sarp'ın hocası Yusuf Kaya Sarp'ın babasının kirli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur. Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp hocasına törende silah çeker ve hapse girer.

Sarp'ı savunmaya gelen avukat zamanında kardeşi Mert'e yardım eli uzatan Melek'ten başkası değildir. Sarp'ın hapse girmesiyle ikinci planda kalan Mert artık göz önündedir. Hapisten çıkan Sarp ise kötü adamların en güvendiği isim bir köstebek haline gelmiştir. Mert ve Sarp arasındaki çekişme hem aşk hemde aksiyon bazında süregelecektir.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 00:41
YORUM EKLE