İçerde 28.Bölüm 2.Fragmanı Mustafa Öldü'mü?

Show Tv'nin fenomen dizisi İçerde 28.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı.yeni bölümde Mustafa Öldü'mü?Celal Duman gerçekleri anlatmak için Yusuf müdür'ün karşısında İçerde 28.Bölüm 2.Fragmanı Nefesleri kesecek.

İçerde 28.Bölüm 2.Fragmanı Mustafa Öldü'mü?

Show tv'nin fenomen dizisi İçerde 28.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Celal Duman Gerçekleri yusuf müdüre anlatacakmı?Sarp Fusun'un gerçekleri öğrendiğini öğrenince annesi ile hasret giderir. tüm bunlar yaşanırken Kudret Sönmez Celal Dumanı ortadan kaldırmak için düğmeye basıyor. son yaşanan bölümde Kudret Sönmez Celal Duman'ın oğlu Mustafayı Kaçırmıştır. yeni bölümde Kudret Sönmez ile Handan Celal Duman'ın oğlu Mustafa'nın cansız bedenini teslim edeceklermi Kudret Sönmez ile Handan Mustafayı öldürdümü çılgına dönen Celal Duman gerçekleri Yusuf Müdüre Anlatmak için onun karşısına çıkar. yeni bölüm nefesleri kesecek. İçerde Aksiyon sahneleri ile Solukları kesmeye hazırlanıyor.

Füsun, Mustafa ve Melek’i kurtarmak için Kudret’i ikna etmek üzere evine gider. Kudret’in, Melek’i eve gönderdiğinden haberi yoktur. Diğer tarafta Celal, Mustafa’nın öldüğünü düşünerek Kudret’i ve kim varsa herkesi öldürtmek için çoktan adamlarını göndermiştir. Füsun tehlikeden habersizdir. Sarp durumu son anda öğrenip engel olmaya çalışır. Celal çocuklarını kaçıran Kudret’e yaptıklarından dolayı çok öfkelidir. O’nu öldürmeden rahat etmeyecektir. Davut, Fulya’yı kullanarak Kudret’e büyük bir tuzak hazırlar.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar.

Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 22:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıza
Rıza - 2 yıl Önce

İngiltere’de 13.asırda (1215 de MAGNA CARTA LİBERTATUM ile) BÜYÜK FERMANLA kralın yetkileri sınırlandırılmıştır. Biz ise sekiz asır sonra bir kişiye (C.Başa) büyük ; olmadı daha büyük yetkiler veriyoruz. Demek ki hürriyet, demokrasi ve cumhuriyet değerlerini hazmedememişiz. Fark burada.