İçerde 27.Bölüm Fragmanı 27 Mart Yeni Bölüm Tanıtımı Şok Sahne Kudret Öldü'mü?

Show Tv’nin fenomen dizisi İçerde 27.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 27 Mart Yeni bölüm tanıtımında gerçekleri öğrenen Fusün hanım Oğlunun polis olduğunu öğreniyor Kebapçı Celal İse Kudreti Öldürücekmi?İçerde yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

İçerde 27.Bölüm Fragmanı 27 Mart Yeni Bölüm Tanıtımı Şok Sahne Kudret Öldü'mü?

İçerde 27.yeni bölümde Cezaevinde Kebapçı Celal ile Yüzleşen Sarp kardeşi umut hakkındaki tüm gerçekleri tam anlatmak üzere iken Mert Kudret Sönmezin elinden kurtulup gerçek kamera görüntülerini emniyete bildirir. Tam o esanada Sarp ise Kebapçı Celal ile yüzleşmek üzeredir. Kardeşi Umut hakkında Celal ile konuşan Sarp Celali tedirgin eder. Celal ise Sarp’ın kardeşi hakkında neden konuştuğunu merak eder. Tam o esnada Melek arar. Ve kamera görüntülerinin emniyette olduğunu ikisininde masum olduğunu söyler. Ve Sarp Celale artık hiçbirşey anlatmaz.

Cezaevinde çıkan Sarp ile Celal Dışarda iken Fusun hanım geliyor. Sarpa artık evine dönmesini ister. Sarp bir kez daha annesini bırakıp Celal ile gider.Celal ise Mahhaleye döner ama mahallede Celali büyük bir sürpriz bekliyor. Kudret Sönmez Mahalleye dönmüştür.

Ve Celal için kutlama yapmıştır. Celal ile Kudretin karşılaşması herkesi tedirgin eder. Olay yerine Yusuf Müdürde gelir. Celal ile Kudretin kapışmasında tanık olur. Ve ikisinide uyarır Celal orda ayrılıp Fusun hanımın lokantasına gider.

Ona oğlunun ona emanet olduğunu söler. Fusun ise Celale büyük tepki gösterir. Celal daha sonra Fusuna ağır cümleler kullanıp lokantadan ayrılır. Fusunda elinde bıçakla Celali takip edip öldürmek ister. Tam bu sırada Yusuf Müdür ortaya çıakr. Ve fusunu engel olur. Fusunu alıp tekrar lokantaya götürür.Fusun ile Yusuf müdürün konuşması sonrası duygularına yenik düşen Yusuf Müdür Sarp ile ilgili tüm sırları annesine anlatır. Oğlunun gizli polis olduğunu öğrenen Fusun hanım rahatlar.

Yusuf müdürde bunların gizli kalmasını ister. Celal ile Sarp ileadamını Kudretin adamının peşine yolar Celalin hedefi Kudreti ortadan kaldırmaktır. Kudretin planı ise Celal ile Mertin arsındaki bağı çözmektir. İki yaşlı kurt kendi planlarını uygulamaya başlar. Sarp ise anensinin evine gider. Ama Fusun Yusuf Müdürle konuştuğu için Sarpı eve almaz.

Öte yandan Celal Kudret için özel Bir tabut hazırlar. Kudreti tabuta koyup gömmek için Kebapçı Celal Kudreti ortadan kaldırmak için mükemmel bnir plan yapar. Tabi Alyanakı kullanarak Öte taraftan Çoşkun ise Celalin dışarı çıktığını görünce büyük şok yaşamaya devameder. Kudret Tabutun içinden sağ kurtulucakmı?Handan patronunu kurtaracakmı?Sarp Celal ile ilgili hangi sırrı öğrenecek. İçerde 27.Yeni bölümü herkesi ekrana kilitleyecek.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

Sarp ve Celal’in oyunu Kudret’in beklenmedik hareketiyle gerçek olmuştur. Tahsin gerçekten ölmüştür. Kudret’in elindeki video kaydı polisin eline geçtiği an Sarp ve Celal hapse girmekten kurtulamayacaklardır. Mert hastaneye Şevko’nun ifadesini almaya gider ve ondan aldığı bilgiyle Tahsin’i öldüren tetikçilerin peşine düşer. Kudret eskiden kalan bir hesabı kapatmaya gelmiştir. Celal ile mezarlıkta buluşurlar. Geçmişteki ortak acıları onları aynı mezarın başına getirmiştir. İçlerinden biri ölmeden bu düşmanlık bitmeyecektir.

İÇERDE KONUSU:

İçerde, Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı Türk televizyon dizisi.

İçerde, Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı Türk televizyon dizisi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 23:52
YORUM EKLE