İçerde 27 Mart Yeni Bölüm Varmı Yokmu Show Tv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Show Tv’nin fenomen dizisi İçerde 27 Mart yeni bölüm varmı yokmu Show Tv Yayın akışından çıakrıldımı?Cumhurbaşkanı Özel programı Nedeni ile İçerde Dizisi Yeni Bölümü Saat 21:00’da özetsiz olarak ekrana gelecek.

İçerde 27 Mart Yeni Bölüm Varmı Yokmu Show Tv Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Show Tv’nin en çok izlenen dizisi İçerde 27 Mart Pazartesi yeni bölüm varmı yokmu hayranalrına duyurulur. Cumhurbaşkanı Özel programı nedeni ile İçerde Dizisi Saat 21:00’da özetsiz olarak ekrana gelecek. İçerde dizisi Yeni Bölüm Yayınlanacak.

İÇERDE YENİ BÖLÜM NELER YAŞANACAK:

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır.

Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 20:33
YORUM EKLE