İçerde 27 Mart Yeni Bölüm 27.Son Bölüm Show Tv Canlı Sarp Öldü'mü?

Show Tv'nin fenomen dizisi İçerde 27 Mart yeni bölüm 27.Son Bölümde neler olacak. Tabut'tan çıkmayı başaran Kudret Sönmez İntikam İçin Celal'in oğlunu kaçırıyor. Mustafayı Kurtarmaya çalışan Sarp Vuruluyor.İçerde 27 Mart Yeni Bölüm Show Tv Canlı Yyaın

İçerde 27 Mart Yeni Bölüm 27.Son Bölüm Show Tv Canlı Sarp Öldü'mü?

Show Tv'nin fenomen dizisi İçerde 27 Mart yeni bölüm 27.son bölüm nefesleri eksecek. yeni bölümde Sarp Mustafayı kurtarmak için kendi hayatuını tehlikeye atıyor. iki kardeş Sarp ile Mert Kebapçı Celal'in oğlunu kuratarmak için canla başla savaşıyorlar.Mert bir taraftan Sarp diğer taraftan Kudret Celal ile kimin için pazarlık yapıyor. İçerde 27 Mart yeni bölüm nefesleri kesecek.

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır.

İçerde Show Tv Canlı yayın izlemek için tıklayınız

Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalacaktır.

İÇERDE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur.

İçerde İzlemek için TIKLAYINIZ

Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

İÇERDE KONUSU:

Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 20:25
YORUM EKLE