Hayat Şarkısı 49.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Yeni Bölüm Tanıtım Ve Özeti Neler Yaşanacak?

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Şarkısı 49.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde kerim ile Hülya Hazer’in tehdidiyle karşı karşıya kalınca ne yapacaklar. Bayram Cevher İle Mahsa Arasında neler yaşanacak. Hayat Şarkısı 49.yeni bölüm 9 Nisan Pazar yeni bölüm tanıtımı ve özeti neler olacak.

Hayat Şarkısı 49.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Yeni Bölüm Tanıtım Ve Özeti Neler Yaşanacak?

Hayat Şarkısı yeni bölümde Hazer Kardeşinin ölümünden dolayı Kerim’i suçlamaktadır. Bunun içinde Hazer Kerim ile yüzleşmeye karar Verir. Hazer ile Kerim sonunda Yüzleşirler.Hazer ile Kerim’in yüzleşmesinde neler yaşanacak.Yaşadıklarından dolayı oldukça Yorgun düşen Bayram Cevher ise kendine mola vermiş ve ortadan kaybolmuştur.

Peki Bayram Cevher’in ansızın ortadan kaybolması nasıl sonuçlar doğuracak. Öte yandan Kendilerine ayrı ev tutup yaşamaya başlayan Hülya ile Kerim yeni hayatlarına alışmaya çalışırlarken kendi aileleri arasında yaşanan sorunlarıda çözmek için birlikte hareket ederler.Süheyla Cevher ise Bayram Cevher’in yerini öğrenmek için oğlu Hüseyin’den babasının nerde olduğunu öğrenmesini İster. Hüseyin babasının nerde olduğunu öğrenir. Ve Annesi Süheyla Cevher’e söyler.

Süheyla Cevher Kocası Bayram Cevher ile yüzleşmek için yola çıkar. Süheyla Cevher Bayramö Cevher’in yanına geldiğinde nasıl bir sürprizle karşılaşacak.kerim ve Hülya hazer’in intikam Korkusuyla nasıl yüzleşecek. Melisa’nın bıraktığı mektup sonrası Kerim’in karşısına çıkıp alalen tehdit eden Hazer Kerimi ne ile tehdit eder. Kerim Hazer’in tehdidi sonrası ne yapacak.

Bayram Cevher ise yıllar sonra bir kez daha Mahsa ile Buluşması nasıl sonuçlar doğuracak. Mahsa ile Bayram Cevher’in küllenen aşkları yenidenmi alevlenecek. Süheyla Mahsa ile Bayram Cevher’i beraber görünce nasıl bir yepki verecek. Hayat Şarkısı yeni bölümü ile Nefesleri kesecek.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Hazer, kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Kerim ile yüzleşmeye karar verir. Yaşadığı olayların yüküyle yorulan Bayram Cevher ise hayattan kısa bir mola almaya karar vermiş ve ortadan yok olmuştur. Ayrı eve taşınan Hülya ve Kerim kendi hayatlarını kurmaya çalışırken bir yandan da ailede patlak veren sorunlarla baş etmek zorunda kalırlar. Süheyla Cevher, oğlu Hüseyin’den Bayram Cevher’in yerini öğrenir ve kocasını görmek için yola çıkar fakat herkesi büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kardeşi Melisa'nın ardında bıraktığı mektup ile Hazer Torunbaş, her şeyin sorumlusu olarak Kerim'i görür. Kerim'e meydan okumaya hazırlanan Hazer, onu açıkça intikam için uyarır. Geçirdikleri zor günleri arkalarında bırakmayı arzu eden Hülya ile Kerim, Torunbaş Ailesi ile karşı karşıya gelir. Bayram Cevher, yıllar sonra Mahsa ile yeniden bir araya gelir. Herkesi şaşırtan bu haber, Süheyla ile Bayram'ın büyük yüzleşmesine sebep olur. Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi'nin eski defteleri bir kez daha açılacaktır!

HAYAT ŞARKISI KONUSU:

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz.

Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 16:20
YORUM EKLE