Hayat Bazen Tatlıdır 24.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Gelecek Bölüm Şok Sahne Neler Olacak?

Star tv’nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır 24.Bölüm Fragmanı Yyaınlandı. Yeni Bölümde Hayat Cerrah’tan tamamen ayrılıcakmı Cerrah kendini Hayata Affetirmeyi başaracakmı?Doğal Yaşama Çocukları götüren Hayatı bekleyen Kötü Sürpriz Ne İle Sonuçlanacak. Hayat Bazen Tatlıdır 24.bölümü 9.Nisan Star Tv Ekranlarında

Hayat Bazen Tatlıdır 24.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Gelecek Bölüm Şok Sahne Neler Olacak?

Star Tv’nin en çok izlenen dizisi Hayat Bazen tatlıdır yeni bölümde heyecan dorukta Tamer’in yaptığı büyük oyun tutar Ve Hayat Cerrah’tan tamamen ayrılmak ister. Cerrah’ın tüm ikna çabalarına rağmen Hayat geri adım atmaz. Ne yapacağını şaşıran Cerrah Hayata kendini affetirmekte oldukça kararlıdır. Peki Cerrah kendini hayata affetirmeyi başaracakmı Tamer ise yavaş yavaş Hayatı kendine çekmenin hesaplarını yapar. Hayat ile yakınlaşmaya başlayan Tamer büyük oyununu oynamaya başalr. Her şey istediği gibidir.

Hayat ile Cerrah yollarını ayırmıştır.öte yandan Burak ile Gözde uzun süren ayrılıklarını daha fazla dayanamazlar. Ve tekrar barışırlar.diğer taraftan ise okulun gizemli hırsızının peşinde olan çocuklardan Emoji Emel ile Bariyer Gizemli Hırsızın kim olduklarını öğrenirler.diğer yandan ise Şerif’in anneside gelin’inin kim olduğunu öğrenmek için okula sürprzi bir ziyaret yapar. Şerif’in annesi ile Birtanem karşılaşacakmı diğer yandan Müştehak ise Şerif’in yerine Okul’un müdürü olunca ortalık tamamen karışır.

diğer yandan Hayat ise Öğrencileri doğal yaşama ve hayata alıştırmak için büyük bir macera yolculuğuna yani kampa götürür. Ve çocuklar çok eğlenirler. Ama Koray’ın Rafting ısrarı sontrası Rafting yapan gençlerden biri azgın suların içine düşünce her şey alt üst olur. Hayat ve Çocukalr Azgın suların içinde kaybolan genci kurtarmayı başaracakmı?Hayat Bazen tatlıdır yeni bölümü Ekrana kilitleyecek.

HAYAT BAZEN TATLIDIR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Hayat’ın Cerrah’a öfkesi geçmiyor. Tamer’in planı işler. Hayat, Cerrah’a büyük bir öfke duyar. Cerrah gerçekleri bir türlü Hayat’a anlatamaz. Koray abisinin tavsiyesine uyarak Sevda’ya romantik zamanlar yaşatır. Gözde ve Burak uzun süren ayrılığın acısına dayanamaz ve yeniden kavuşurlar. Bariyer ve Emoji Emel gizemli hırsızın kim olduğunu öğrenir.

Şerif’in annesi müstakbel gelinin kim olduğunu öğrenmek için okula habersiz baskın yapar! Müstehak Şerif’in yerine müdür olunca ortalık karışır! Hayat, öğrencilerini doğal hayatı görmeleri ve yaşamaları için kampa götürür. Koray’ın ısrarı ile rafting yapmaya kalkan gençlerden biri azgın suların içinde kaybolur!

HAYAT BAZEN TATLIDIR KONUSU:

Dizi idealist öğretmen Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu ediyor. Hayat Öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmediği için başına gelmeyen kalmıyor...

Problemler, çalıştığı özel okuldan ayrıldıktan sonra bir Anadolu lisesinde çalışmaya başlayan Hayat Öğretmen’in peşini bırakmıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki bu Anadolu lisesinde değişik öğretmenler ve haylaz ama sevimli öğrencilerin arasına katılan Hayat ve Gözde okulda bazı dengeleri değiştirecek... Bu okulda heyecan ve hareket hiç eksik olmayacak.

YORUM EKLE