Hayat Bazen Tatlıdır 24. Bölüm Fragmanı Koray Sevda Kim Öldü?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır 24. Bölüm Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Rafting macerası felaketle sonuçlanır.Koray Sevda Kim Öldü? İkiside ortada yok herkes şokta Hayat Bazen Tatlıdır 24. Bölüm Fragmanı yayında

Hayat Bazen Tatlıdır 24. Bölüm Fragmanı Koray Sevda Kim Öldü?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Bazen tatlıdır 24.yeni bölümde Rafting serüveni çok kötü sonuçlanan Koray ile Sevda azgın sulara kapılıp ortadan kaybolurlar. Hayat ve Cerrah her yerde Koray ile Sevda'dan bir iz peşindeler. Bu Arayışta Hayat ile Cevher azda olsa birbirlerine yakınlaşırlar.

Öte yandan çocuklar kaybolan Koray ile Sevda için okulda bir etkinlik düzenlerler. Koray ile Sevda'nın öldüğü haberi tüm okulda yayılırken bunun tek sorumlusuda Hayat Hoca olarak gösterilir. Hayat ve Cerrah İse Koray ve Sevda'dan bir iz bulmak için tüm ormanı aramaya koyulurlar. peki Koray ile Sevda bulunucakmı?Ortaya çıkıcaklarmı Hayat Bazen tatlıdır yeni bölümü nefesleri eksiyor. sakın kaçırmayınız.

Hayat’ın Cerrah’a öfkesi geçmiyor. Tamer’in planı işler. Hayat, Cerrah’a büyük bir öfke duyar. Cerrah gerçekleri bir türlü Hayat’a anlatamaz. Koray abisinin tavsiyesine uyarak Sevda’ya romantik zamanlar yaşatır. Gözde ve Burak uzun süren ayrılığın acısına dayanamaz ve yeniden kavuşurlar.

Bariyer ve Emoji Emel gizemli hırsızın kim olduğunu öğrenir. Şerif’in annesi müstakbel gelinin kim olduğunu öğrenmek için okula habersiz baskın yapar! Müstehak Şerif’in yerine müdür olunca ortalık karışır! Hayat, öğrencilerini doğal hayatı görmeleri ve yaşamaları için kampa götürür. Koray’ın ısrarı ile rafting yapmaya kalkan gençlerden biri azgın suların içinde kaybolur!

HAYAT BAZEN TATLIDIR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Cerrah, Hayat’a gerçekleri anlatıyor Cerrah, olayların aslını Hayat’a anlatması için Savcı Tamer’i Hayat’ın karşısına çıkarmıştır fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez! Bir müzik şirketi Zeynep ve Onur’u deneme kaydı için çağırır! Ancak daha sonra prodüktörün Zeynep’i yanında Onur olmadan istemesi Zeynep’in hevesini öldürür.

Koray, Sevda’nın annesi ile tanışmak isteyince Sevda’yı kızdırır! Hayat öğrencilerine telefonlarına olan bağımlılıklarını göstermek isterken, özellikle Emoji durumdan hiç memnun kalmaz! Birtanem, Şerif’in kendisiyle annesi diye Nadir’in annesini tanıştırdığını öğrenir! Ebru, Burak’ın Gözde’ye kendisini affettirmek için uğraşmasını fırsat bilip ortalığı karıştırır! Bizimkiler, okuldaki gizemli hırsızı yakalamanın eşiğine gelir! Cerrah Hayat’ın gerçeği öğrenmesini isterken, Tamer yeni bir oyuna hazırlanıyordur!…

YORUM EKLE