Hayat Bazen Tatlıdır 23.Bölüm 3.Fragmanı Kim Ölüyor?

Star Tv'nin en çok zilenen dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır 23.Bölüm 3.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde çocukları kampa götüren hayat öğretmeni kötü bir sürpriz bekliyor. Hangi öğrenci azgın sulara kapılıp kayboluıyor.Hayat Bazen Tatlıdır 23.Bölüm 3.Fragmanı ve özeti Star tv

Hayat Bazen Tatlıdır 23.Bölüm 3.Fragmanı Kim Ölüyor?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır 23.Bölüm 3.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Çocukalrı kampa götüren hayatı kötü bir sürpriz bekliyor. Koray'ın ısrarı sonrası Rafting yapan gençlerden biri takla atan botla beraber azgın suların arasında kayboluyor. Hayat Bazen tatlıdır. yeni bölümde Hayat Çocuğu kurtarmayı başaracakmı?Yeni bölüm nefesleri kesecek.

Hayat’ın Cerrah’a öfkesi geçmiyor. Tamer’in planı işler. Hayat, Cerrah’a büyük bir öfke duyar. Cerrah gerçekleri bir türlü Hayat’a anlatamaz. Koray abisinin tavsiyesine uyarak Sevda’ya romantik zamanlar yaşatır. Gözde ve Burak uzun süren ayrılığın acısına dayanamaz ve yeniden kavuşurlar.

Bariyer ve Emoji Emel gizemli hırsızın kim olduğunu öğrenir. Şerif’in annesi müstakbel gelinin kim olduğunu öğrenmek için okula habersiz baskın yapar! Müstehak Şerif’in yerine müdür olunca ortalık karışır! Hayat, öğrencilerini doğal hayatı görmeleri ve yaşamaları için kampa götürür. Koray’ın ısrarı ile rafting yapmaya kalkan gençlerden biri azgın suların içinde kaybolur!

HAYAT BAZEN TATLIDIR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Cerrah, Hayat’a gerçekleri anlatıyor Cerrah, olayların aslını Hayat’a anlatması için Savcı Tamer’i Hayat’ın karşısına çıkarmıştır fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez! Bir müzik şirketi Zeynep ve Onur’u deneme kaydı için çağırır! Ancak daha sonra prodüktörün Zeynep’i yanında Onur olmadan istemesi Zeynep’in hevesini öldürür. Koray, Sevda’nın annesi ile tanışmak isteyince Sevda’yı kızdırır!

Hayat öğrencilerine telefonlarına olan bağımlılıklarını göstermek isterken, özellikle Emoji durumdan hiç memnun kalmaz! Birtanem, Şerif’in kendisiyle annesi diye Nadir’in annesini tanıştırdığını öğrenir! Ebru, Burak’ın Gözde’ye kendisini affettirmek için uğraşmasını fırsat bilip ortalığı karıştırır! Bizimkiler, okuldaki gizemli hırsızı yakalamanın eşiğine gelir! Cerrah Hayat’ın gerçeği öğrenmesini isterken, Tamer yeni bir oyuna hazırlanıyordur!

YORUM EKLE