Hayat Bazen Tatlıdır 2 Nisan Yeni Bölüm 23.Son Bölüm Star Canlı Kim Ölüyor?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır 2 Nisan Yeni Bölüm 23.Son Bölüm Star Canlı yayın yeni bölümde Rafting oynayan gençlerden biri azgın suulara kapılıp ortadan kayboluyor. Hayat Genci bulmayı başaracakmı?

Hayat Bazen Tatlıdır 2 Nisan Yeni Bölüm 23.Son Bölüm Star Canlı Kim Ölüyor?

Star  tv'nin en çok izlenen dizilerinden Hayat Bazen tatlıdır yeni bölümde Hayat Cerraha Karşı Öfkesini bir türlü dindiremez Cerrah Tüm ikna çabalarına rağmen geri adım atmayan Hayata bir türlü kendini affetiremez. çaresiz kalan Cerrah yeni bir yol bulmak üzeredir. Cerrah sonunda hayata kendini affetirmeyi başaracakmı?Hayat Bazen tatlıdır yeni bölümde çocuklarla beraber  kır gezisine giden hayat öğretmeni çok kötü bir sürpriz bekler. Rafting macerası kötü sonuçlanınca neler olacak. Hayat Bazen tatlıdır. Yeni bölüm Star Canlı yayın

Hayat’ın Cerrah’a öfkesi geçmiyor. Tamer’in planı işler. Hayat, Cerrah’a büyük bir öfke duyar. Cerrah gerçekleri bir türlü Hayat’a anlatamaz. Koray abisinin tavsiyesine uyarak Sevda’ya romantik zamanlar yaşatır. Gözde ve Burak uzun süren ayrılığın acısına dayanamaz ve yeniden kavuşurlar.

Bariyer ve Emoji Emel gizemli hırsızın kim olduğunu öğrenir. Şerif’in annesi müstakbel gelinin kim olduğunu öğrenmek için okula habersiz baskın yapar! Müstehak Şerif’in yerine müdür olunca ortalık karışır! Hayat, öğrencilerini doğal hayatı görmeleri ve yaşamaları için kampa götürür. Koray’ın ısrarı ile rafting yapmaya kalkan gençlerden biri azgın suların içinde kaybolur!

hayat bazen tatlıdır son bölüm neler yaşandı:

Cerrah, Hayat’a gerçekleri anlatıyor Cerrah, olayların aslını Hayat’a anlatması için Savcı Tamer’i Hayat’ın karşısına çıkarmıştır fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez! Bir müzik şirketi Zeynep ve Onur’u deneme kaydı için çağırır! Ancak daha sonra prodüktörün Zeynep’i yanında Onur olmadan istemesi Zeynep’in hevesini öldürür. Koray, Sevda’nın annesi ile tanışmak isteyince Sevda’yı kızdırır! Hayat öğrencilerine telefonlarına olan bağımlılıklarını göstermek isterken, özellikle Emoji durumdan hiç memnun kalmaz!

Hayat Bazen Tatlıdır İzlemek için tıklayınız

Birtanem, Şerif’in kendisiyle annesi diye Nadir’in annesini tanıştırdığını öğrenir! Ebru, Burak’ın Gözde’ye kendisini affettirmek için uğraşmasını fırsat bilip ortalığı karıştırır! Bizimkiler, okuldaki gizemli hırsızı yakalamanın eşiğine gelir! Cerrah Hayat’ın gerçeği öğrenmesini isterken, Tamer yeni bir oyuna hazırlanıyordur!…

YORUM EKLE