hangisi diğerlerinden farklıdır?

Atv’nin en çok izlenen programı Kim Milyoner olmak ister yeni yarışmacımız gözde hanım kimdir istanbuldan katılıyor 19 yaşında İstanbul üniversitesinde Avukatlık bölümü okuyor. Avukat Olmayı Hedefleyen Gözde hanım istediği parayı almayı başaracakmı?

hangisi diğerlerinden farklıdır?

Atv’nin en çok izlenen programı Kim Milyoner olmak ister Yarışmacımız Gözde hanım 19 yaşında İstanbul üniversitesinde Avukatlık bölümünü okuyup Avukat olmayı hedefliyor. Gözde hanım 60bin tl’yi hedefliyor. Hedeflediği parayı almayı başaracakmı?Stüdyoya Annesi ve teyzesi ile gelen Gözde ne kaadr kazanacak...Murat Yıldırım ile ekrana gelen Kim Milyoner olmak İster her cumartesi ve Pazar

günleri ekrana geliyor.toplam 13 sorudan oluşan yarışmamız her soru 4 şık şeklinde ekrana geliyor. 4 şıktan sadece 1 şık doğru cevaptır. 3 joker hakları bulunan yarışmacılar 15 binlik baraj sorusundan sonra bir joker hakkı daha kazanıyor. Peki yarışmacımız Gözde hanım Ne kadar para kazanarak yarışmadan ayrılacak. Hedeflediği parayı almayı başaracakmı?

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

YORUM EKLE