Günümüz Mimarisine 'Normal' Bir Dokunuş!

İstanbul merkezli bir mimari ve tasarım ofisi olan Normal, kapılarını hizmete açtı. Enrico Şansal ve Burak Eyigün önderliğinde kurulan Normal, sizi benzerlerinden farklı bir noktaya taşımak için yola çıktı.

Günümüz Mimarisine 'Normal' Bir Dokunuş!

Enrico Şansal ve Burak Eyigün, GeoID, Toner Architects ve Autoban gibi tanınmış mimarlık ofisleri ile çeşitli işbirliklerinden sonra, 2018'in başlarında Normal'i kurdular. 

Üç yıl önce çalıştıkları tasarım ofisi olan Autoban'da tanışan Şansal ve Eyigün, kurdukları şirket olan Normal'i, 'Belli bir disipline bağlı bir isim değil, bir duruş.' olarak tanımlıyor. 

Hedeflerinden bahseden yetenekli mimarlar, 'Bizim ana hedefimiz gelecek zamanlarda farklı disiplinler ile çalışma alanımızı daha da genişletmek. Ülkemiz adına üretim kalitesini arttırmak ve bu farklı disiplinlerin aynı dili konuşmasını sağlamak. Karşımıza gelen tüm koşullara uygun tasarımlar üretmeye çalışıyoruz. Bunun bizi herkes için Normal kılmasını yani olması gerekeni; kaliteyi her koşulda ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz.' dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 18:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neslihan Saygun
Neslihan Saygun - 9 ay Önce

Türkiye'de tasarıma sahip olmanın ayrıcalık değil "Normal" hale gelmesi adına umut verici gözüküyor. Başarılar.