Genç Kızı Sokak Ortasında Döverek Komalık Ettiler!

Eskişehir'de sokak ortasında baygın halde bulunan genç kızın dövüldüğü ve ardından komaya girdiği öğrenildi.

Genç Kızı Sokak Ortasında Döverek Komalık Ettiler!

Eskşehir'de bulunan Kırım caddesi üzerinde korkunç bir olay yaşandı. Bölgede bulunan bir kafede bir genç kızın bilinmeyen bir sebepten dolayı ölümcül bir şekilde dayak yediği ihbarı polise ulaştı. İhbarı yapan kişinin feci şekilde dövülen Bahar isimli bir genç kızın olduğu ortaya çıktı. İhbarı alan polis ekipleri zaman kaybetmeden olay yerine geldikleri zaman korkunç manzara ile karşılaştılar. 22 yaşındaki genç kızın feci şekilde dayak yediği ve yürüyecek halinin dahi olmadığı için yol kenarına yığılıp kaldığı görüldü. 

Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından genç kız hastaneye götürüldü. Hastanede tedavi altına alındığı açıklandı. polis ekipleri kafede bulunan ve genç kızı öldüresiye döven şüphelilerin peşinden giderken konu hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı açıklandı. Şüphelilerin hala yakalanmadığı ve bunun için bir çalışma başlatıldığı açıklandı. 

Hastaneye kaldırılan genç kızın zar zor konuştuğu ve ifade verdiği açıklandı. Verdiği ifadede kendisini fuhuş çetesinin kaçırdığını, kendilerine direndiği için zorla kaçırılmak istendiğini ancak buna da karşı çıkınca öldüresiye işkence yaparak dövdüklerini anlattı. Dayak yedikten sonra bir yol kenarına atılan talihsiz genç kızın parasının ve telefonunun şüpheli kişiler tarafından gasp edildiği öğrenildi. Hastanede tedavi altına alınan genç kızın hayati tehlikesinin devam ettiği ve özellikle vücudunda derin darp izlerinin bulunduğu açıklandı. Polis ekipleri konu hakkında soruşturma başlattı. 

YORUM EKLE