Gelin Evi 4 Nisan yeni Bölüm 312.Son Bölüm Show tv Gelin Adayı Şok Etti

Show tv'nin en çok izlenen programı Gelin Evi 4 Nisan yeni bölüm 312.Son Bölüm yeni gelin adayımız 21 Yaşında olan 1.5 yıllık evli sekreterlik yapan Sultan Büşra karakaş kimdir diğer adayları şaşırtmayı başaracakmı Gelin evi 4 nisan yeni bölüm Show tv canlı yayın

Gelin Evi 4 Nisan yeni Bölüm 312.Son Bölüm Show tv Gelin Adayı Şok Etti

Show tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran programı Gelin Evi 4 Nisan yeni bölümde yeni gelin adayımız 1.5 yılık evli olan aynı zamanda Sekreterlik yapan Sultan Büşra Karakaş oluyor. Sultan hanım diğer adayları bakın nasıl şaşırtıcak. düğün fotoğrafları ve muhteşem çeyizi eşi ile tanışma anları diğer adayları şoke edecek. gelin evi yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 21 yaşında, 1,5 yıllık evli, Sekreter Sultan Büşra Karakaş'ın evine konuk olunuyor. Sultan Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 23 yaşında, 4,5 aylık evli, İletişim Danışmanı Betül Fodul'un evine konuk olunuyor. Betül Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

GELİN EVİ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 7 aylık evli, Bankacı Süheyla Nur İspir'in evine konuk olunuyor. Süheyla Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 3 yıllık evli, Bankacı Gamze Korkmaz'ın evine konuk olunuyor. Gamze Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

YORUM EKLE