Gelin Evi 31 Mart Cuma Haftanın Finali Altınları Kim Kazandı

Show tv'nin en çok izlenen programı Gelin Evi 31 Mart Cuma Haftanın Finalinde Altınları kim Kazandı. Gelin Evi 31 Mart Cuma Haftanın Finalinde neler yaşandı. Gelin Evi 31 Mart Cuma Bugünkü Yarışmacımız Kim Oldu.

Gelin Evi 31 Mart Cuma Haftanın Finali Altınları Kim Kazandı

Show Tv'nin en çok izlenen programı Gelin Evi 31 Mart Cuma Haftanın Finalinde Altınları kim kazandı.7 Aylık evli Bankacı Süheyla Nur İspir Diğer adayları şaşırtıp En Yüksek Puanı Alıp Altınların sahibi olacakmı Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı Gelin evi bu hafta yarışan yarışmacılarımıda Gamze hanım'mı Henife Sedef Işık Hanımmı Zeynep Hanımmı Süheyla Hnaım'mı İşte 31 Mart Cuma Gelin Evi Haftanın Finalinde neler yaşandı. En Yüksek Puanı Kim Alıp Altınların Sahibi Oldu. işte Gelin Evi Haftanın finalinde neler yaşandı.

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 7 aylık evli, Bankacı Süheyla Nur İspir'in evine konuk olunuyor. Süheyla Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 3 yıllık evli, Bankacı Gamze Korkmaz'ın evine konuk olunuyor. Gamze Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Gelin Evi'nin yeni bölümünde 24 yaşında, 1 aylık evli, Gıda Teknikeri Hanife Sedef Işık'ın evine konuk olunuyor. Hanife Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Gelin Evi'nin yeni bölümünde 21 yaşında, 4 aylık evli, Ev Hanımı Zeynep Tanrıverdi'ın evine konuk olunuyor. Zeynep Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 15:45
YORUM EKLE