Gelin Evi 30 Mart Yeni Bölüm 31 Mart Yeni Bölüm Yeni Gelin Adayı Kaç Puan Aldı?

Show tv'nin en çok izlenen programlarından Gelin Evi 30 Mart Yeni Bölüm 309.Son Bölüm Show tv canlı yayın Bugünkü yeni gelin 3 Yıllık evli olan Bankacı Gamze Korkmaz Olacak. Gamze Hanım diğer adayları şaşırtmayı başaracakmı?Gelin Evi 30 Mart Yeni Bölüm Show tv Canlı Yayın

Gelin Evi 30 Mart Yeni Bölüm 31 Mart Yeni Bölüm Yeni Gelin Adayı Kaç Puan Aldı?

Show tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rtekoru kıran programı Gelin evi 30 Mart yeni bölümde bugünkü gelinimiz 3 Yıllık evli olan Bankacılık yapan Gamze Hnaım olacak. Gamze Hanım Diğer adayları şaşırtmayı Başaracakmı?Düğün Fotoğrafları ve sıradışı çeyizi ile Gamze hanım diğer adaylardan en yüksek puanı almayı başaracakmı?Gelin Evi 30 Mart yeni bölüm Show tv Canlı

Gelin Evi'nin yeni bölümünde, 3 yıllık evli, Bankacı Gamze Korkmaz'ın evine konuk olunuyor. Gamze Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Gelin Evi'nin yeni bölümünde 24 yaşında, 1 aylık evli, Gıda Teknikeri Hanife Sedef Işık'ın evine konuk olunuyor. Hanife Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

GELİN EVİ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Gelin Evi'nin yeni bölümünde 21 yaşında, 4 aylık evli, Ev Hanımı Zeynep Tanrıverdi'ın evine konuk olunuyor. Zeynep Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Gelin Evi'nin yeni bölümünde 24 yaşında, 1 aylık evli, Ev Hanımı Merve Çakır'ın evine konuk olunuyor. Merve Hanım'ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

YORUM EKLE