Gardırop Savaşları 31 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Fox Tv'nin en çok izlenen programı Gardırop Savaşları 31 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Elendi Yerine Kim Geldi? günün konseptinde kim birinci oldu?Nagihan'mı Asena'mı Didem'mi Gizem'mi 31 Mart Cuma Gardırop Savaşalrı Kim Elendi?

Gardırop Savaşları 31 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Elendi Yerine Kim Geldi?

Fox Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan Tarz programı Gardırop Savaşları 31 Mart Cuma Haftanın Finalinde kim elendi. Günün Konsept yarışında kim birinci oldu. En yüksek puanı Kim Aldı. Gizem'mi Didem'mi Nagihan'mı Asena'mı Gardırop Savaşları 31 Mart Cuma Kim Elendi yerine kim geldi. Ayrıntılar Geldikçe Yüklenecek.

gardırop Savaşları Haftanın Finalinde Neler Yaşandı. Kim Eleniyor. Yerine kim geliyor. tüm detaylar ve daha fazlası Gardırop Savaşlarında 31 Mart Cuma Günü Yapılan Haftanın Finalinda Gardırop Savaşlarına Veda Eden İsim kim oluyor.Tüm Detaylar geldikçe yüklenecek.

Gardırop Savaşları Didem ile Gizem Aynı elbise yüzünden neden tartıştı. Didem Juri önünde neden gözyaşlarına Boğuldu. Nagihan Yeni tarzı ile Juri’nin ilgisini çekti Peki Yasemin ve Nagihan Didem Ve Gizem’in Aynı elbiseyi seçmesine ne cevap verdiler.

Buluşma Yerine ilk gelen isim Asena Oldu. İkinci gelen isim Gizem oluyor. Üçüncü gelen isim ise Didem oluyor. Tbi Dördüncü ve son isim Nagihan Hanım oluyor. Konuk üye İse Hatrih Ürek Söyleyecek. Asena Çoşturucak Gardırop Savaşları Haftanın Finali Çok Konuşulacak.

Matine Konseptine giden Yarışmacılarımız Juriden Nasıl Yorumlar aldı. En çok Eleştiriyi kim aldı.

Yasemin Ve Didem Eleme potasına kaldı.İki Yarışmacı Haftanın Birincisi Oldu. Peki Gardırop Savaşlarına Kim Veda edecek. Didem’mi Yoksa Yasemin’mi Gardırop Savaşalrına veda edecek isim kim olacak.
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 14:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
didem
didem - 2 yıl Önce

inşAllah yasemin gider

misafir
misafir - 2 yıl Önce

inşALLAH yasemin gider

beyzanur
beyzanur - 2 yıl Önce

Kim elendi acaba yazmıyor