Gardırop Savaşları 30 Mart Yeni Bölüm 199.Son Bölüm Günün Birincisi Kim Oldu?

Fox Tv'nin en çok izlenen programı Gardırop Savaşları 30 Mart Yeni Bölüm 199.Son Bölüm Günün Birincisi Kim Oldu? Asena Nagihan Didem Ve Gizem Arasında Kıyasıya Rekabette kim birinci oldu. Gardırop Savaşları 30 Mart yeni bölüm

Gardırop Savaşları 30 Mart Yeni Bölüm 199.Son Bölüm Günün Birincisi Kim Oldu?

Fox tv'nin en çok izlenen programlarından biri olan Gardırop Savaşları 30 mart yeni bölüm en yüksek puanı hangi yarışmacı oldu. günün birincisi kim oldu.Günün konuk Juri üyesi ise Fatih Ürek oluyor. Fatih Ürek Yarışmacıları nasıl Motive ediyor. Günün Konsepti ne olacak. Kim Kazanacak. Ve Günün birincisi kim olacak. Asena Nagihan Arasında çıkan tartışmanın nedeni ne Nagihan Karadere neden öfke kustu neler söyledi.

Gardırop Savaşları 30 Mart Yeni Bölümde Günün Konsepri Ve En Yüksek Puanı Kim Alacak Asena'mı Nagihan'mı Didem'mi Gizem'mi Günün birincisi kim olacak.Günün birincisi açıklnanınca bizden size akrtarılacak.

GARDIROP SAVAŞALRI:

Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul'un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda... Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu görkemli programın jüri koltuğunda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran

ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli ve genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav bulunuyor. Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor.

YORUM EKLE