Gardırop Savaşları 3 Nisan Yeni Bölüm 201.Son Bölüm Fox Tv Canlı Yeni Yarışmacı Kim?

Fox Tv'nin en çok izlenen yarışma programı Gardırop Savaşları 3 Nisan Yeni Bölüm 201.Son Bölüm Fox Tv Canlı Yeni Yarışmacı Kim?Eleme haftasında sonra Gardırop Savaşları 3 Nisan yeni bölüm yeni yarışmacı kim olacak?Fox tv canlı

Gardırop Savaşları 3 Nisan Yeni Bölüm 201.Son Bölüm Fox Tv Canlı Yeni Yarışmacı Kim?

Fox Tv'nin en çok izlenen yarışma programı Gardırop Savaşları 3 nisan yeni bölümde Haftanın ilk günü neler yaşandı. Eleme haftasından sonra yarışmacılar haftaya oldukça iddilalı bir şekilde giriş yaptılar. peki Gardırop Savaşları 3 Nisan yeni bölümde yeni gelen yarışmacı kim oldu. 31mart cuma günü Gardırop savaşlarına veda eden isim olan Didem'in elenmesinden sonra Gardırop savaşlarına yeni katılan yarışmacımız kim oldu.

Günün Konseptinde en yüksek puanı kim aldı. Asena Nagihan Aynı Tarzda olduklarını iddia ediyorlar Peki günün birincisi Asena'mı Nagihan'mı oldu. Gardırop Savaşları yeni bölüm Nefesleri Kesti İşte 3 Nisan Pazartesi Gardırop Savaşalrında neler yaşandı.

Gardırop savaşları yeni gelen yarışmacı Fatoş Kabasakal Oldu. Peki Fatoş kabasakal kimdir

GARDIROP SAVAŞLARI YENİ YARIŞMACI FATOŞ KABASAKAL KİMDİR:

Takip edin, abone olun, beğenin, paylaşın. Fatoş Kabasakal Vikipedi, özgür ansiklopedi Fatoş Kabasakal Doğum 9 Eylül 1982 (34 yaşında) Edirne Türkiye Milliyet Türkiye Meslek Oyuncu Ve Sunucu Etkin yıllar 2005 Günümüz Fatma "Fatoş" Kabasakal (9 Eylül 1982, Edirne), Türk dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Sunuculuk kariyerine Kral TV'de bir müzik programı ile başladı. ilk oyunculuk tecrübesini İki Arada Aşk'la yaşadı Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi aldı. 2005 yılında Misi dizisinde Yosun karakterini canlandırdı..

2006'da Sararan Sevdalar filminde Betül Ünal karakterini canlandırdı yine 2006 'da Ah Polis Olsam da Simge olarak karşımıza çıktı. 2007'de Yıldızlar Savaşı'nda Berna Laçin ve Mehmet Ali Erbil'le başrolü paylaştığı sit com'da Berçin Taygun karakterini canlandırdı. 2007 2010 Bez Bebek (Simge karakteriyle) karşımıza çıktı. 2010 yılında Türk Malı'da Natalia karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2010 yılında Pando Gofretto reklamında oynamıştır.

2011 yılında ATV de yayınlanan Kurşun Bilal dizisine Azra Işık karakteriyle dahil olmuştur. Eylül 2013-Mart 2014 arası FOX'taki Ayışığı Dizisinde "Başak" Adlı Karakteri oynamıştır. 6 Mart 2014 tarihinde Sosyal Medyadaki Kişisel Hesabından Dizinin Yapımcısıyla yaşadığı Maddi Anlaşmazlık yüzünden Diziden ayrıldığını açıklamıştır. Böylecede Dizi 26 Bölüm sonra yayından kaldırılmıştır. Aynı zamanda kendisi sunucudur. Birçok kanalda program sunmuştur.

ATV Elifnağme, Kanal 1 Heyecanlı, Kanal 7 Afiyet Şeker Olsun ( yemek programı), Star Tv Bir Eğlence Gecesi, Atv Ver Çoşkuyu ,2011 Turk Max'ta Fatoş'la Akıllı Alışveriş gibi programlarda sunuculuk görevini üstlenmiştir.Ayrıca şu an var olmayan 'TNT' adlı televizyon kanalında 'Dedikodu' adlı magazin programı sunmuştur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
nejla demir
nejla demir - 2 yıl Önce

yarışmaya ünlülerin katılmasını doğru bulmadım asena bütceye uygun alışveriş yapmıyor ya hediye ediliyor yada ucuk indirimler yapılıyor. Gizem aylardır orda hep birinci şimdi finale doğru yaklaştıkca asenamı birinci olacak haksızlık jüri kıyafetleri değerlendiriken ünlülere çok naifler oysa o kıyafetleri kızlardan biri giyse ağlatırlardı kısacası bana göre yarışma bitmiştir artık izlenmez

Asli
Asli - 2 yıl Önce

Gül hmm nagihan sor kombini de çok hoştu didem kışlık dört kombinlemis altı bantlı ayakkabılar yazlık tam fiyasko ama gül hmm nagihana puanla ada haksızlık yaptınız puanını düşürdünüz dış elden çok çok güzeldi gül hmm nagihanin puanını yukseltin

Asli
Asli - 2 yıl Önce

Evet gizemi seviyorum ne gitse yakışıyor maşAllah Raşit by katılıyor didem de tiyatro perdesi olmus