Fuhuşa Zorlanan Kadın 35 Gün Sonra Konuştu

Antalya'da fuhuşa zorlandığı ve karşı çıktığı gerekçesi ile dövülerek sokak ortasına atılan Kırgız kadının 35 günlük yaşam savaşı sonrasında konuşmaya başladığı belirlendi.

Fuhuşa Zorlanan Kadın 35 Gün Sonra Konuştu

Geçtiğimiz aylarda arkadaşı aracılığı ile Türkiye'ye gelmek ve parasını kazanmak isteyen bir Kırgız kadının garsonluk yaparak hayatını kazanması için bazı işlere başvurduğu ve sonucunda bir işten geri dönüş alarak garsonluğa başladığı belirlendi. Henüz birkaç aydır Antalya'da bulunan talihsiz kadın garsonluk yaptığı sırada arkadaşı aracılığı ile biriyle tanıştı. Zaman içerisinde muhabbeti ilerleten ikilinin birlikte zaman geçirmeye başladığı ortaya çıktı. Ancak tanıştığı ve ismi henüz belirlenemeyen adamın kendisi hakkında kötü niyetlerinin olduğu öğrenildi. Bunun üzerine zaman içerisinde gerçek niyeti ortaya çıkmaya başladı. 

Talihsiz kadını para karşılığında erkeklere pazarlamak niyetinde olduğu öğrenildi. İlk olarak belirli bir ücret karşılığında zorla başka bir arkadaşına pazarlamaya çalıştığı ancak Kırgız kadının bu durum karşısında tepkisini ortaya koyduğu belirlendi. Tüm bunların üzerine fuhuş bataklığına sürüklenmemek için büyük bir çaba harcadığı ve çeşitli şekillerde kaçmaya çalıştığı öğrenildi. 

Son olarak kaçmak istediği için öldüresiye dövüldüğü, bilinci kapandıktan sonra ise bir yol kenarına atıldığı belirlendi. Hastaneye kaldırılan talihsiz kadının kafatasında eziklerin ve çürüklerin olduğu belirlenmişti. Yapılan müdahaleler sonucunda 3 kez beyin ameliyatı geçirildiği ve 35 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşını sürdürdüğü açıklandı. Bugün talihsiz kadının ilk kez gözlerini açarak 'anne ve baba' dediği öğrenildi. Tedavisi yoğun bir şekilde devam ediyor.

YORUM EKLE