Fuhuş Çetesi Dedi Arkadaşları Çıktı

Eskişehir'de öldüresiye dövülüp sokağa atılan genç kızın arkadaşları tarafından dövüldüğü ortaya çıktı.

Fuhuş Çetesi Dedi Arkadaşları Çıktı

Dün Eskişehir'de korkunç bir darp olayı meydana gelmişti. Bahar isimli bir genç kızın polis ve sağlık ekiplerini arayarak yardım istemesi sonucunda olay yerine hemen gelen ekipler genç kızı sokak ortasında darp görmüş ve oldukça bitkin bir şekilde bulmuşlardı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan genç kızın ağır olan durumunun iyiye gittiği ve hayati tehlikesinin artık bulunmadığı açıklandı. Genç kızın polis ekiplerine vermiş olduğu ifade oldukça farklıydı. 

Vermiş olduğu ifadesinde fuhuş çetesi tarafından kaçırıldığı ve bu yüzden zorla fuhuşa zorlandığını ancak kendisi durumu kabul etmediği için öldüresiye dayak yediğini iddia etti. Kaçmak istediği için dayak yediğini, cep telefonunun ve parasının da gasp edildiğini iddia etmişti. Polis tarafından konu hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Soruşturma ile birlikte gerçeklerde bir bir ortaya çıkmaya başladı. 

Fuhuş çetesi tarafından kaçırıldığını iddia eden genç kızın aslında kendi arkadaşları tarafından öldüresiye darp edildiği öğrenildi. Bunun ardından şüpheli gençlerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Bu çalışma sonrasında şüpheli durumunda bulunan 4 kişi kısa sürede yakalandı. Genç kızı eve çağırdıkları ve bankada olduğunu bildikleri 2 bin 500 lirayı kendilerine vermesini istedikleri ancak genç kızın bu duruma direndiği öğrenildi. Ardından öldüresiye dayak yiyen genç kızın saçlarının da arkadaşları tarafından bıçakla kesildiği sonrasında gasp edilerek ortadan kayboldukları ortaya çıktı. Konu hakkında mahkemeye sevk edildikleri açıklandı.

YORUM EKLE