FSM'DE DEHŞET ANLARI KAMERADA: MAKAS ATARAK TAKLA ATAN OTOMOBİLDEN SAĞ KURTULDU

İSTANBUL Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde makas atarak ilerleyen otomobil, aralarından geçerken otomobil ile kamyonete çarptıktan sonra sürücüsünün kontrolünden çıkarak takla attı. Sürücü takla attıktan sonra bir süre sürüklenen...

FSM'DE DEHŞET ANLARI KAMERADA: MAKAS ATARAK TAKLA ATAN OTOMOBİLDEN SAĞ KURTULDU

İSTANBUL
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde makas atarak ilerleyen otomobil, aralarından geçerken otomobil ile kamyonete çarptıktan sonra sürücüsünün kontrolünden çıkarak takla attı. Sürücü takla attıktan sonra bir süre sürüklenen otomobilden sürünerek çıkarak şans eseri sağ kurtuldu. O anlar arkadan gelen bir otomobildeki kameraya saniye saniye yansıdı. 
Olay, geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde meydana geldi. Makas atarak ilerleyen 34 LB 5301 plakalı otomobil, aralarından geçerken otomobil ile kamyonete çarparak sürücüsünün kontrolünden çıkıp takla attı. Ters dönen otomobil, bir süre sürüklendikten sonra durabildi. Sürücü sürünerek kendi imkânlarıyla camdan dışarı çıktı. Şans eseri sağ kurtulan sürücü, koşarak kaza yapan aracından uzaklaştı.
O anlar arkadan gelen bir otomobildeki kameraya saniye saniye yansıdı. 

Görüntü Dökümü:
-------------------
Otomobil kamerası
-Makas atarak ilerleyen otomobil
-Otomobil ile kamyonetin arasından geçmeye çalışması
-Otomobil ile kamyonete çarparak takla atması
-Ters döndükten sonra yerde sürüklenmesi
-Sürücünün sürünerek otomobilden çıkması
-Koşarak uzaklaşması


 

YORUM EKLE