Fi Dizisi Yeni Bölümü Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?Fi Dizisi Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Fi Dizisi 1.Bölüm Puhu tv’de yayınlandı. Puhu tv’ye Üctretsiz üye olup Fi Dizisini Üsretsiz izleyebilirsiniz. Güçlü Oyuncu Kadrosu ile oldukça dikkat çeken Fi Dizisi İlk Bölümü ile Nefesleri Kesti Özellikle Mehmet Günsur ve Serenay Sarıkaya’nın sansürsüz görüntüleri Nefesleri kesti. Fi 1.Bölüm Puhu Tv İle Canlı Yayın

Fi Dizisi Yeni Bölümü Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?Fi Dizisi Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Puhu tv’nin beklenen dizisi Fi 1.Bölümü yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile ilk bölümü ile ekrana gelen Fi Dizisi İzlemek için sadece ücretsiz olarak Puhu Tv’ye Üye olabailirsinizPuhu tv’ye üye olan herkes Fi Dizisini Ücretsiz olarak izleyebilir. Aksi takdirde Puhu Tv’nin dizisi Fi’yi İzlemek için Üye olmanız gerekmektedir.Üyelik işlemi Ücretsizdir.

Fi Dizisini İzlemk istiyorsanız Puhu Tv’ye üye olmanız gerekmektedir. İlk Bölümü nefesleri kesti Dizide güzel bir dansçı Serenay Sarıkaya ve onun sevgilisi Rolünü Canlandıran Mehmet Günsur’un olay görüntüleri sosyal medyayı salladı. Dizide Serenay Sarıkaya’ya Karşılıksız aşık olan Ozan Güven İse Oldukça Dikkat Çekiyor. Fi Dizisi İlk Bölümü Sosyal Medyayı Adeta Salladı.

Fİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR:

Fi dizisinin oyuncu kadrosuda oldukça dikkat çekici dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya Ozan Güven Berrak Tüzünataç Ve Mehmet Günsur’dan oluşuyor.dizide Serenay Sarıkaya Dansçı Duru rolünü oldukça başarılı bir şekilde canlandırıyor. Yakışıklı oyuncu Mehmet Günsur ise Can Manay Karekteri ile başarılı bir psikoloğu canlandırıyor. Dizide Duru İle Can manay İki sevgili rolündeler. Ozan Güven ise iki sevgilinin arasına giren bir karekteri canlandırıyor.

Fİ DİZİSİ KAÇ DAKİKA SÜRÜYOR:

Fi Dizisi 60 Dakikalık bölümler şeklinde reklamsız olarak ekrana geliyor. Fi Dizisi Cuma Günleri Saat 20:00’da özetsiz olarak Puhu Tv Ekranlarında 60 Dakikalık bölümler şeklinde yayınlanıyor. Dizinin ilk bölümü oldukça dikkat çekti. İkinci Bölümde neler yaşanacak.

Fi DİZİSİ KONUSU:

Fİ Çİ Pİ Kitap şeklinde yayınlanmıştır. Konusu ve öyküsü oldukça dikkat çektiğinde Dizi olarak Yayın hayatına uyarlanmıştır. Dizide Bir Dansçı ile Bir Psikoloğun hayatını konu alıyor. Ve onların aşkını kıskanan ünlü bir işadamı Fi İlk Bölümü İzleyici tarafından oldukça beğeni topladı.

YORUM EKLE