Fi Dizisi Yeni Bölüm Varmı Yokmu Puhu Tv Yyaın Akışından Çıkarıldı Hayranları Şokta Ne Zaman Yayınlanacak?

Puhu tv'nin yeni dizisi Fi İlk Bölümü ile Nefesleri kesti Fi Dizisi Bu Hafta Neden yayınlanmıyor Puhu tv Yayın akışından çıkarıldımı Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak. Hayranalrı şokta Fi Dizisi yeni bölüm yayınlanacakmı?

Fi Dizisi Yeni Bölüm Varmı Yokmu Puhu Tv Yyaın Akışından Çıkarıldı Hayranları Şokta Ne Zaman Yayınlanacak?

Puhu Tv'nin yeni dizisi Fi İlk Üç Bölümü ile nefesleri kesti. Dizi bu hafta neden yayınlanmıyor. Fi Dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak. Puhu tv'den yapılan açıklamaya göre Dizi ilk üç bölümü ücretsiz olarak tanıtıldı. dizi bu hafta yeni bölüm yayınlanmıyacak. Fi Dizisi Bu Hafatdan itibaren Ücretli olarak Puhu tv'den izleyebilirsiniz.

Fi Dizisini İzlemek için Puhu Tv'yeÜye olmanız gerekmektedir.Fi Dizisi Bu Hafta yayınlanmıyacak. Başrollerini Ozan Güven Berrak Tüzünataç Serenay Sarıkaya Mehmet Günsur'un paylaştığı Fi Dizisi Bu Hafta yeni bölüm yayınlanmıyacak. Puhu tv dizisiyi Artık Ücretli olarak ekrana getirecek. Fi Dizisini izlemek için Puhu Tv'ye üye olmanız gerekmektedir.

Fİ DİZİSİNİN KONUSU

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle puhutv de.

YORUM EKLE
YORUMLAR
lidya
lidya - 2 yıl Önce

Dizi ücretliymis konusunu öğrenmenin yada onla ilgili haberlerden bana ne.