Fi Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Yayınlanacak? Fi Dizisi Puhu Tv Nasıl İzlenir?

Fi Çi Pi'nin Dizisi Bu Akşam Ekrana geliyor. Serinin ilk Filmi Puhu tv ile ekrana geliyor. Başrollerini Serenay Sarıkaya Mehmet Gunsur Ozan Güven Ve Berrak Tüzünataç'ın Paylaştığı Fı Dizisi Bu Akşam ekrana geliyor. Peki Puhu tv Nasıl İzlenir?

Fi Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda Yayınlanacak? Fi Dizisi Puhu Tv Nasıl İzlenir?

Fi Çi Pi Dizisi için geri sayım başladı. Dizinin fragmanı sosyal medyay bomba gibi düşerken İlk Bölümü Reytinglerde nasıl bir etki yapacağı büyük merak konusu Dizinin başrol oyuncuları Mehmet Gunsur Ozan Güven Berrak Tüzünataç Ve Serenay Sarıkaya'dan oluşuyor. Serenay Sarıkaya Dizide Bir Dansçı rolünde Mehmet Gunsür ise Dizide Ünlü bir psikologu canladırıyor. Dizi 60 Dakikalık Bölümler şeklinde yayınlanacak. Peki Puhu Tv nasıl İzlenir?Şifreli şeklinde ekrana gelecek olan Puhu TvÜyelik sistemi ile Yayınlanıyor.

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

Fİ DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Fi dizisi, bu yıl ortaya çıkan "puhutv" kanalında yayınlanacak. Puhutv, Doğuş Holding bünyesinde yayın hayatına başlayan bir dizi/film televizyon servisidir. İçerisinde yüzlerce dizi ve film barındıran Puhutv kullanıcılara, bilgisayardan akıllı telefonlardan, tabletlerden ve akıllı televizyonlardan kolayca izlenme imkanı sağlıyor. Kullanıcılar "Fi" dizisini izlemek için Puhu TV'ye ücretsiz bir şekilde üye olmaları yeterli oluyor. Ardından Puhu TV ekranından Fi dizisini ücretsiz bir şekilde takip edebileceksiniz. Puhu TV aynı zamanda tüm diziler ve filmleri tamamen ücretsiz olan bir platformdur. Kullanıcılar mail adresiyle veya Facebook hesabıyla Puhu TV'üye üye olabiliyor ve ücretsiz şekilde Puhu TV bünyesinde yer alan dizi ve filmleri izleyebiliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eleştirmen
Eleştirmen - 2 yıl Önce

Saat 21.54 dizi ortada yok. Ayıp.

Bb
Bb - 2 yıl Önce

Bu üyelik daha sonra ücretliye dönüyormu?Yoksa tamamenmi ücretsiz.Sonradan faturamızı etkiliycekse ona göre üye olalım.Bilen biri yazsın lütfen..

asd
asd @Bb - 2 yıl Önce

Faturan falan kabarmaz. sınırsız internetiniz var ise isterseniz hiç uyumadan 30 gün boyunca dizi, film indirin veya izleyin yine aynı faturayı ödersiniz.

ee
ee - 2 yıl Önce

mehmet günsür psikoloğu değil dans hocasını canlandırıyor, psikoloğu ozan güven canlandırıyor.

onalpleksi.com
onalpleksi.com - 2 yıl Önce

puhu tv ye onalpleksi.com ailesi olarak başarılar

fatma
fatma - 2 yıl Önce

bnde anamadim

sakıne
sakıne - 2 yıl Önce

ılgınctırkı suan kıtabını okuyorum cok begendım dızısıde cıkmıs nasıl ızleyecegım saat kacta ne zaman

cc
cc - 2 yıl Önce

puhu tv ye üyeyim ancak fi dizisini açamıyorum. Bilgisi olan var mı?