Fi Dizisi Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

Puhu Tv'nin yeni dizisi Fi Bu Akşam ekrana geliyor. Başrollerini Serenay Sarıkaya Mehmet Günsur Ozan Güven Ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı Fi Dizisi Bu Akşam ekrana geliyor. Fi Dizisi Konusu ve oyuncuları kim kimdir kısaca tanıyalım

Fi Dizisi Konusu Ve Oyuncuları Kim Kimdir?

Puhu Tv'nin yeni dizisi Fi Bu Akşam Ekrana Geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat Çeken Fi Dizisinin Boşrolünde Serenay Sarıkaya Berrak Tüzünataç Mehmet Gunsur ve Ozan Güven yer alıyor. Dizi kurgusu ilede oldukça dikkat çekiyor. Fi Dizisi Konusu Ve Oyuncularını sizler için çıkardık Fi Konusu ve oyuncuları kim kimdir?

Daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Kösem serisinin de yönetmenliğini yapmış olan Mert Baykal yönetecek. Fi çi pi Oyuncuları ise kısaca şöyle; Medcezir dizisinin unutmaz isimlerinden olan Serenay Sarıkaya‘nın başrolünde yer aldığı Fi çi pi dizisinin erkek başrolünde ise Mehmet Günsur yer alıyor. Yeni dizi Fİ-Çİ-Pİ 60’ar dakikalık olarak yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca son olarak Ekin Koç, Ozan Güven ile Berrak Tüzünataç dahil oldular.

Serenay Sarıkaya (Duru)

1 Temmuz 1991 Ankara doğuml güzel oyuncu aynı zamanda mankenlik yapmaktadır. 2010 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında 2.liği bulunmaktadır. Çağatay Ulusoy'la birlikte başrol oynadığı Medcezir dizisinde Mira karakteriyle tanınmıştır.

Mehmet Günsür

8 Mayıs 1975 İstanbul doğumşu yakışıklı oyuncu Katerina Mongio ile evlidir. 3 kardeşten ortancıdır. Annesi Sibel Günsür ve babası Teoman Günsür'dür. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Ses, Aşk Tesadüfleri Sever ve Unutursam Fısılda gibi filmlerde rol almıştır. 2012-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol oynadığı Şehzade Mustafa karakteriyle tanınmış ve akıllara kazınmıştır.

 Ozan Güven

19 Mayıs 1975 Almanya doğumlu başarılı oyuncunun Türkan Derya ile evliliği bulunmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünden mezun olmuştur. Bir İstanbul Masalı, Koyu Kırmızı, Hırsız Polis, Canım Ailem ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır. 

Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 Yalova doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. Elveda Rumeli, Ezel, Son, Muhteşem Yüzyıl ve Filinta gibi dizilerde rol almıştır. 

Tülay Günal

9 Eylül 1970 Kastamonu doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Bir dönem Işın Karaca ile birlikte çalışmıştır. 2007 yılından itibaren Ankara Devlet Tiyatrosunda görev yapmaktadır. 2012 Afife Jale Tiyatro Ödülleri'nde En iyi Müzikal Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Yuvadan Kuş Uçtu, Asi, Küçük Günahlar, Tatlı Küçük Yalancılar, Umutsuz Ev Kadınları, Ay Tutulması ve Çıplak Gerçek gibi dizilerde rol almıştır.

Ekin Koç

21 Haziran 1992 Antalya doğumlu genç oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol almıştır.

Fİ DİZİSİ KONUSU VE HİKAYESİ

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

YORUM EKLE
YORUMLAR
püskül
püskül - 2 yıl Önce

acaba reyting kac oldu