Fi Dizisi 31 Mart Yeni Bölüm 1.Bölüm Puhu Tv Canlı Yayın Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Fi Dizisi 31 Mart İlk Bölümü ile Ekrana Geliyor. 1.Bölümde Neler olacak. 60 Dakikalık Bölümler halinde ekrana gelecek. Olan Fi Dizisi Güçlü oyuncu kadrosu ilede dikkat çekiyor. Dizide İki Sevgiliyi Canlandıran Mehmet Günsur ile Serenay Sarıkaya'nın Sansursuz Görüntüleri damaga Vurucak. Puhu tv Üzretsiz Nasıl İzlenir?

Fi Dizisi 31 Mart Yeni Bölüm 1.Bölüm Puhu Tv Canlı Yayın Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Fi Dizisi Ekrana geliyor. ilk bölümü ile bu akşam Puhu Tv ekranlarında yayınlanacak. Olan Fi Dizisi Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizide Bir dansçıyı canlandıran Serenay sarıkaya Güzelliği ilede oldukça dikkat çekiyor. Mehmet Günsur'da Dizide Ünlü Bir hekim rolünde İki sevgiliyi Canlandıran Mehmet Günsur ile Serenay Sarıkaya'nın sansürsüz görüntüleri nefesleri kesiyor. Puhu tv Ücretsiz nasıl izlenir. 60 Dakikalık bölümler halinde ekrana gelmeye hazırlanan Fi Dizis dikkat çekici konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile nefesleri kesecek ilk bölümü ile ekranlara geliyor.Puhu tv yanlızca Üyelik sistemi ile ekrana geliyor. Fi Dizsini izlemek istiyorsanız Puhu Tv'den Üyelik almak zorundasınız. Peki Puhu Tv Üyelik nasıl alınır.

Puhu Tv nereden izleyebilirim?

Puhu Tv teknolojin son harikası olan tüm cihazlarda izlenme özelliğine sahiptr. Önek verecek olursak; İphone, İpad, Android akıllı telefonlar sayesinde uygulanan özellik sebebiyle rahatça izlenebilir. Sevilerek izlenen diziler, filmlerin ortak online adresi sayesinde ve Smart uygulamasından da erişmek mümkün olacak. Puhu Tv 2017 yılı itibariyle heyecanla bekleyen takipçilerinin yüzünü güldürmeye yetti. Puhu Tv” izleyicisini yakından tanıyan tv”olma özelliği taşır. En önemli özelliği ise yüksek kaliteli çözünürlüğe sahip olmasıdır.

Fİ DİZİSİ KONUSU VE HİKAYESİ

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

Fİ DİZİSİ OYUNCULARI:

Başrolde Mehmet Günsur Serenay Sarıkaya Berrak Tüzünataç Ozan Güven gibi Daha bir çok yıldızı kadrosunda Barındıran Fi Dizisi 60 Bölümlük ilk bölümü ile bu akşam Saat 20:00'da Putu Tv Ekranalrında yayınlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
leyla
leyla - 2 yıl Önce

ya merheba ben bakude yasiyorum burda puhutv neden acmiyor
yani sadece turkiye icin mi fi dizisi

zeliş
zeliş - 2 yıl Önce

ya başlamadı hala neden neden nedennnn

Sevgi Ulusay
Sevgi Ulusay - 2 yıl Önce

Puhu Tv yi Ipad'e yükledim.Saat 21.15 ve Puhu Tv de sadece fragmanlar var.ulusay@yahoo.com adresine cevap bekliyorum..

Bahar
Bahar - 2 yıl Önce

Fraqman super insaAllah dizi de guzeldir

lejla
lejla - 2 yıl Önce

puhutv Avusturyada vardi ama FI dizi basayinca sitede giremem artik

sema
sema - 2 yıl Önce

ben fi dizisini izdemek isdiyorum neden yutubda yok cok rica ediyorum bizim icinde yayinlarmisiniz bizde izlemek isdiyoruz