Fi 2.Bölüm Fragmanı Yayında 7 Nisan Cuma Duru Can Neler Oldu?

Puhu Tv'nin yeni dizisi Si 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Puhu 2.Bölümde Neler olacak. Dizide iki büyük aşkı canlandıran Duru İle Can Arasında yeni bölümde neler yaşanacak. Fi 2.Bölüm Fragmanı Yayında

Fi 2.Bölüm Fragmanı Yayında 7 Nisan Cuma Duru Can Neler Oldu?

Puhu Tv'nin yeni dizisi Fi 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Duru ile Can arasında neler yaşanacak. Güzel bir Dansçıyı canlandıranm Güzelliği ile herkesin ils,gisini çeken genç bir kızı Canlandıran Serenay Sarıkaya Dizide ünlü bir psikoloğu canlandıran Can Manay ile aşk yaşıyor. Can Manay Rolünü ise yakışıklı oyuncu Mehmet Günsur canlandırıyor.

Fi Dizisi İkinci yeni bölümde neler olacak.Ozan Güven ise Dizide Serenay Sarıkayaya karşı büyük bir aşkla bağlanıyor. Güzellğinden çok etkilenen Ozan Güven Serenay Sarıkayayı Uzaktan İzleyerek Onun Güzellğinden etkilenen bir işadamını canlandırıyor. Berrak Tüzünataç İse Ozan Güvene karşı Karşılıksız bir aşkla bağlı genç bir kızı Canlandırıyor. İlk Bölümü ile İzleyiciden Geçerli not almayı Başrdımı Fi 2.Bölüm Fragmanı ile yayında olacak.

Fİ KONUSU:

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden yola çıkarak Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleri ile puhutv de! Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış.

YORUM EKLE