Fi 1.Yeni Bölüm Puhu Tv Canlı Yayın Fi Ücretsiz İzlenir'mi? 2 Nisan

Puhu Tv'nin yeni dizisi Fi İlk Bölümü ile İzleyicinin karşısına çıktı.Fi İlk Bölümü ile nefesleri kesti. Can Monay Dansçı Duru ile Sonunda tanıştı. Fi 1.Yeni Bölüm Puhu Tv Canlı Yayın Puhu Tv Ücretsiz izlemek için Puhu Tv'ye bedelsiz olarak Üye olabilirsiniz.

Fi 1.Yeni Bölüm Puhu Tv Canlı Yayın Fi Ücretsiz İzlenir'mi? 2 Nisan

Puhu Tv'nin günlerdir beklenen dizisi Fi 1.Bölüm Puhu Tv ile ekranlara geldi. özellikle Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsur'un olay yaratan Sahneleri sosyal medyayı Salladı. Dizide güzel bir Dansçı rolünde olan Serenay Sarıkayaya Karşılıksız olarak bir aşk duyan Psikolog Can Manay'ın aşkını konu alıyor. Fi İlk Bölümü Puhu tv ekranlarında yayınlandı.

Puhu tv’nin beklenen dizisi Fi 1.Bölümü yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile ilk bölümü ile ekrana gelen Fi Dizisi İzlemek için sadece ücretsiz olarak Puhu Tv’ye Üye olabailirsinizPuhu tv’ye üye olan herkes Fi Dizisini Ücretsiz olarak izleyebilir. Aksi takdirde Puhu Tv’nin dizisi Fi’yi İzlemek için Üye olmanız gerekmektedir.Üyelik işlemi Ücretsizdir.

Fi Dizisini İzlemk istiyorsanız Puhu Tv’ye üye olmanız gerekmektedir. İlk Bölümü nefesleri kesti Dizide güzel bir dansçı Serenay Sarıkaya ve onun sevgilisi Rolünü Canlandıran Mehmet Günsur’un olay görüntüleri sosyal medyayı salladı. Dizide Serenay Sarıkaya’ya Karşılıksız aşık olan Ozan Güven İse Oldukça Dikkat Çekiyor. Fi Dizisi İlk Bölümü Sosyal Medyayı Adeta Salladı.

Fİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR:

Fi dizisinin oyuncu kadrosuda oldukça dikkat çekici dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya Ozan Güven Berrak Tüzünataç Ve Mehmet Günsur’dan oluşuyor.dizide Serenay Sarıkaya Dansçı Duru rolünü oldukça başarılı bir şekilde canlandırıyor. Yakışıklı oyuncu Mehmet Günsur ise Can Manay Karekteri ile başarılı bir psikoloğu canlandırıyor. Dizide Duru İle Can manay İki sevgili rolündeler. Ozan Güven ise iki sevgilinin arasına giren bir karekteri canlandırıyor.

Fİ DİZİSİ KAÇ DAKİKA SÜRÜYOR:

Fi Dizisi 60 Dakikalık bölümler şeklinde reklamsız olarak ekrana geliyor. Fi Dizisi Cuma Günleri Saat 20:00’da özetsiz olarak Puhu Tv Ekranlarında 60 Dakikalık bölümler şeklinde yayınlanıyor. Dizinin ilk bölümü oldukça dikkat çekti. İkinci Bölümde neler yaşanacak.

Fi DİZİSİ KONUSU:

Fİ Çİ Pİ Kitap şeklinde yayınlanmıştır. Konusu ve öyküsü oldukça dikkat çektiğinde Dizi olarak Yayın hayatına uyarlanmıştır. Dizide Bir Dansçı ile Bir Psikoloğun hayatını konu alıyor. Ve onların aşkını kıskanan ünlü bir işadamı Fi İlk Bölümü İzleyici tarafından oldukça beğeni topladı.

Fİ 1.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI:

Can Bey Duru ile karşılaşıyor. Ve ona karşı büyük bir aşk yaşadığını anlıyor. Ama Berrak Tüzünataç Dizide Can beyin 21 yıl önce geçmişte ne yaşadığını merak ediyor. Ve bu bilginin peşine düşüyor. Berrak Tüzünataç Can Bey’in geçmişte ne yaşadığını öğrenecekmi?Duru’ya karşı oldukça zaaf gösteren Can bey Duru ile tanışınca oldukça etkilenir.

Ve ondan kopmak oldukça onun için zor olur. Yeni bölümde Dansçı iDuru İle Can bey yakınlaşacakmı?Duru ise tüm hayatını Dans’a adamış genç ve çok güzel bir genç kızdır. Sevgilisi Mehmet Günsurile birlikte yaşıyordur. Can bey onu gördükten sonra ondan asla vazgeçmeyeceğini anlar. Yeni bölümde Can bey ile Duru Arasında neler yaşanacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 14:46
YORUM EKLE