FETÖ Ablasından İlginç Aşk İtirafı Geldi

Adana'da yargılanmalarına devam edilen FETÖ zanlılarından FETÖ ablası olduğu iddia edilen bir kadının yapmış olduğu aşk itirafı büyük dikkat çekti.

FETÖ Ablasından İlginç Aşk İtirafı Geldi

Adana'da gerçekleştirilen FETÖ operasyonları kapsamında pek çok iş adamının örgütle ilişkisi olduğu ve gelir elde ettikleri gerekçesi ile tutuklu olarak yargılamalarına devam ediliyor. Bugün görülen davada iş adamlarının duruşmaları yapılırken konu hakkındaki ifadeleri de alındı. İçlerinde Birol Tekin Ünaldı isimli bir kişinin de bulunduğu esnada alınan ifadesinde 'İşsiz olduğum dönem FETÖ'ye ait olan kurumlarda çalıştım ancak sonrasında dershane ödemelerinde kızıma indirim yapılmayınca sinirlenip bıraktım. Evde karım ve çocuklarım perişan durumdalar. Eve gelen faturaları dahi ödeyemediklerini duydum. Benim örgütle bundan başka bir ilgim ya da yardımım yoktur' ifadelerini kullandı. 

Bazı iş adamlarının ise çok uzun yıllardır aylık gelirlerinin ortalama 100 bin lira civarında olduğunu ve bunun için örgüte ihtiyaçlarının olmadığını, örgütle bir alakalarının olmadığını iddia ederek mal varlıklarının geçmişe dönük sorgulanmasını ve incelenmesini talep ettiler. İçlerinde FETÖ terör örgütüne yönelik 500 bin dolar himmet parası ödeyen Kimse Yok Mu Derneği Başkanı Kemal Elibal'ın da bulunduğu öğrenildi. 

Yurt dışına gönderilen himmet parasının kurye aracılığı ile götürüldüğü sırada yakalanan Betül Karalürt ise sorgulaması ve ifadesi sırasında dayanamayarak ağladı. FETÖ ablası olduğu iddia edilen kadının duygusallığının kurbanı olduğunu söylemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Bunun üzerine ünlü iş adamının yanında işe başladıktan sonra aralarında bir gönül ilişkisi olduğunu itiraf ederken yaptıklarının tamamen aşkından dolayı gerçekleştirdiğini ve kullanıldığını dile getirdi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 22:23
YORUM EKLE