Fazilet Hanım Ve Kızları 3.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?Star Tv

Star Tv’nin yeni dizisi Fazilet hanım ve kızları 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Hayallerinin peşinden gitmekte kararlı olan Fazilet Egemen yalısına sonunda girmeyi başaracakmı?Egemen yalısında Fazilet ve kızlarını neler bekliyor. Fazilet hanım ve kızları yeni bölümü 8 nisan Cumartesi Star Tv’de yayınlanacak.

Fazilet Hanım Ve Kızları 3.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?Star Tv

Star Tv’nin yeni dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları yeni bölümde Egemen Ailesi Sevinç hanım’ın ani ölümüyle bir bir acı ile sarsılırlar.Fazilat Hanım ve Kızlarının ise Hazan’ın otel Odasında gerçidği o Korkunç geceyle birlikte mahfolur.Yarışmadan umduğunu bulamayan Fazilet ise Asla Hayallaerinden geri adım atmaz üstüne üstüne gitmeye devam eder.

ve Faziletin yeni hedefi ise Egemen Ailesinin yalısına Kapyı atmaktır. Bunun içinde hemen çalışmaya başlar.hayatının en kötü gecesini yaşayan Hazan ise hesaplaşmak istediği Yağızı tanımadan onun peşine düşer.diğer yandan ise Sinan’ın çektiği acılara şahit olan Hazan ise kendi geçmişinde kapanmayan yaralarla bir kez daha yüzleşir.bu durum Sinan ile Hazan arasındada herkesin hayatını etkileyecek bir karar çıkar.

öte yandan Egemen yalısında ise Sevinç’in ölümü sonrası oğulları arasındaki geçmiş sırlar yavaş yavaş orataya çıkıyor.Çocukları ile baş etmekte güçlük çeken Hazım bey ise kendi ailesiyle ilgili çok acı bir gerçeklede yüzleşir.Kızlarının tüm ikna çabasına rağmen hayallerinin peşinde koşan Fazilet ise hiç beklemediği bir anda Kızı Eceyi Egmen yalısına sokmayı başarır.ve bu durum Sinan ile Hazanında geçmişiyle yüzleşmesine tanık olacak. Fazilet hanım ve kızları yeni bölümü nefesleri kesecek.

FAZİLET HANIM VE KIZLARISON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Fazilet Hanım ve Kızları’nda bu hafta Egemen ailesi Sevinç’in ölümüyle sarsılırken, Fazilet Hanım ve kızlarının evi ise, Hazan’ın otel odasında geçirdiği korkunç geceyle yangın yerine dönüyor. Yarışmayla ilgili büyük hayal kırıklığı yaşayan Fazilet, her şeye rağmen hayallerinden geri adım atmaz. Yeni hedefi, ne pahasına olursa olsun yalıya kapağı atmaktır. Hayatının en karanlık gecesini yaşayan Hazan ise hesaplaşmak için kim olduğunu bile bilmediği Yağız’ın peşindedir.

Öte yandan, Sinan’ın çektiği acıya şahit olmak, Hazan’ı geçmişin kapanmayan yaralarıyla yüzleştirirken, Hazan ve Sinan arasında, herkesin hayatını değiştirecek bir köprü kurar. Yalıda ise, annelerinin ölümüyle ilgili gerçek, kardeşler arasındaki tüm çekişmeleri ayyuka çıkarmıştır. Çocuklarını dizginlemekte zorlanan Hazım ise ailesiyle ilgili çok daha tehlikeli bir sırla yüzleşmek zorundadır. Kızlarına rağmen yarışma uğruna gözünü karartan Fazilet’in Ece’yi yalıya sokması kimsenin beklemediği olayların fitilini ateşlerken, Hazan bir anda kendini Sinan’la birlikte tehlikeli bir macerada bulur.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI KONUSU:

Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım ve kızlarının hikayesi

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 00:21
YORUM EKLE