Evleneceksen Gel 4 Nisan Yeni Bölüm 156.Son Bölüm Show Tv Canlı Güzel Anılı Terketti

Show Tv'nin en çok izlenen programı Evleneceksen Gel 4 Nisan Yeni Bölüm 156.Son Bölüm Show Tv Canlı Kaan Solmaz Ayrıldılar'mı? Seda Sayan ile Uğur Arslanın Sunduğu Evleneceksen Gel 4 Nisan Yeni Bölüm 156.Son Bölüm Show Tv Canlı Yayın

Evleneceksen Gel 4 Nisan Yeni Bölüm 156.Son Bölüm Show Tv Canlı Güzel Anılı Terketti

Show tv'nin hafta içi hergün yayınlanan programı Evleneceksen gel 4 Nisan yeni bölüm Kaan ile Solmaz ayrıldılarmı Solmazın annesinin sert tepkisi sonrası Kaan nasıl bir adım atacak.izmire giden Kaan İle Solmazın son kararları ne oldu. Seda sayan ile uğur araslanın sunduğu Evleneceksen gel yeni bölümde kimlere talip var kimlerin kararı olumlu oldu. kimlerin olumsuz oldu.

güzel gelin adayı Sevda hanımında bir talibi var Sevda hanıma talip olarak Şenol bet geliyor. Sevda hanım Bale hocası Şenol beye ne cevap verecek.yakışıklı damat adayı Veteriner hekim Özer beyinde bir talibi var Özer hanıma talip olarak Gönül hanım geliyor. Özer bey gönül hanıma bir şans verecekmi son kararları ne olacak.

yeni gelin adayı Meltem hanım istanbuldan katılıyor 25 yaşında 25 ve 30 yaşında beyleri beklediğini açıkladı.yakışıklı damat adayı Oğuz bey ve Merve hanımın son kararları ne oldu. Oğuz ile Merve hangi kararla stüdyodalar. Oğuz ile Merve bir kez daha neden ayrıldılar. Oğuz Merve ile neden olumsuz karar aldı. Oğuz Merveyi neden terketti.

güzel gelin adayı Seda Hnaımında bir talibi var Seda hanıma talip olarak yusuf bey geliyor. Seda Hnaım yusuf beye bir şans verecekmi Güzel gelin adayı Buse hanım sürpriz yaparak kime talip oldu. Buse hanım ile Efe beyin kararları ne oldu.Selahattin'in Busenin Efeye talip olmasına ne cevap verdi.

yakışıklı damat adayı Anıl İle Güzel ayrıldımı Güzel anılı terketti.canlı yayına bağlanan Güzel Anıla Neler söyledi. Güzel ile Gürkan arasında aşkmı doğuyor. Anıl Güzele neler söyledi.Güzel gelin adayı Dila Hnaımında Bir talibi var Dila hanıma talip olarak Sedat bey geliyor. Dila hanım Sedat beye ne cevap verecek.

EVLENECEKSEN GEL son bölüm neler yaşandı:

Kaan ile Solmaz ayrılıyormu?Solmaz'ın annesi damat adayı olarak Kaanı istemediği itiraf etti. Solmazın annesinin şok itirafı sonrası Kaan ile Solmaz hangi kararı aldılar. Kaan ile Solmaz ayrılıcaklarmı son kararları ne olacak. yakışıklı damat adayı Selamettin özel odayı kim için süsledi.Selamattin hangi gelin adayına ilanı aşk teklifinde bulunacak.

selamaettin teklifine gelin adayı ne cevap verecek.Selamettin'in teklifine Perihan hanım ne cevap verecek.yalçın abi diş hekimi Necla hanıma ne cevap verecek. kendisine bir şans verecekmi Figen hanım ile Tayfun bey hangi kararla stüdyodalar Tayfun bey ile Figen hanım neden tartıştılar kararları neden olumsuz oldu.Selahattin yeni talibi seda ile görüşmesi Buse'yi nasıl etkileyecek.

Buse Selahattine ne cevap verecek. Selahattin yeni talibi Seda ile yoksa Buse ilemi yola devam edecek. Anıl ile Gözde arasında neler yaşandı. Ex Aşk engelini Anıl ile Güzel aşacakmı son kararları ne olacak.güzel gelin adayı Dilan yeni talibi Orçun beye ne cevap verecek. Nurullah ile Cansel hanımın son kararları ne oldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 18:48
YORUM EKLE