Evleneceksen Gel 3 Nisan yeni Bölüm 155.Son Bölüm Show Tv Canlı Kaan Solmaz Ayrıldı'mı?

Show tv'nin en çok izlenen programı Evleneceksen Gel 3 Nisan yeni Bölüm 155.Son Bölüm Show Tv Canlı Seda Sayan İle Uğur Araslan'ın sunduğu Evleneceksen Gel Yeni bölüm neler olacak. Show Tv Canlı

Evleneceksen Gel 3 Nisan yeni Bölüm 155.Son Bölüm Show Tv Canlı Kaan Solmaz Ayrıldı'mı?

Show Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran programı Evlenecekse gel 3 Nisan yeni bölümde Kaan ile Solmaz ayrılıyormu?Solmaz'ın annesi damat adayı olarak Kaanı istemediği itiraf etti. Solmazın annesinin şok itirafı sonrası Kaan ile Solmaz hangi kararı aldılar. Kaan ile Solmaz ayrılıcaklarmı son kararları ne olacak.

yakışıklı damat adayı Selamettin özel odayı kim için süsledi.Selamattin hangi gelin adayına ilanı aşk teklifinde bulunacak. selamaettin teklifine gelin adayı ne cevap verecek.Selamettin'in teklifine Perihan hanım ne cevap verecek.yalçın abi diş hekimi Necla hanıma ne cevap verecek. kendisine bir şans verecekmi

Figen hanım ile Tayfun bey hangi kararla stüdyodalar Tayfun bey ile Figen hanım neden tartıştılar kararları neden olumsuz oldu.Selahattin yeni talibi seda ile görüşmesi Buse'yi nasıl etkileyecek. Buse Selahattine ne cevap verecek. Selahattin yeni talibi Seda ile yoksa Buse ilemi yola devam edecek.

Anıl ile Gözde arasında neler yaşandı. Ex Aşk engelini Anıl ile Güzel aşacakmı son kararları ne olacak.güzel gelin adayı Dilan yeni talibi Orçun beye ne cevap verecek. Nurullah ile Cansel hanımın son kararları ne oldu. Evleneceksen gel 3 nisan yeni bölüm Show tv Canlı

EVLENECEKSEN GEL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Perihan’a özel odada sürpriz hazırlayan Selamettin odaya davet eder.asılı balonu patlatmasını ister ve Perihan balonu patlatır herkes içinde yüzük beklerken,içinden düdük çıkması üzerine Perihan bu duruma çok kötü bozulur.Selamettin Perihan için şiir okur ve Perihan’da ona eşlik eder.Hayal kırıklığına uğruyan Perihan Kararını olumsuz yönde kullanır. Kaan ve solmaz cephesinde neler olacak.Solmaz’ın annesi damat adayı Kan’ı istememe sebebi nedir acaba.Yılın nişan’ı yapıldıktan sonra Solmaz’ın annesinin Kaan’ı istememe gerekçesi ne olacak acaba?

Solmaz bu durumda ne karar verecek. Solmaz Cemile anneyi dinleyip Kaan ile olan nişanı bozacak mı yoksa aşkının yanında durup evlilikle mi sonuçlandırılacak bu durum. Son kararın vermek için Solmaz ve Kaan stüdyoya gelecek neler olduğunu dile getireceklerdir.Figen olay açıklama yaparak stüdyoyu şoka soktu. Figen’ gece yarısı Tayfun’un onu aradığını dile getiri ve ortalık bir anda karışır.Güzel ve Anıl arasındaki “Ex aşk” mevzusu ne ile sonuçlanacak.bunlar karşısınmda Aıl ne karar verecek.

Güzel’in Gürkan’a “ex aşk” demesi gürkanı fazlasıyla sinirlendirir.Güzel’in espiriden ötürü olduğunu dile getirse bile Anıl bu durumu hiçbir şekilde kabul etmiyeceğini söyler.Güzel’in Anıl’a nişan yapalım demesi ardından Güzel’inm Gürkan’ “ex aşk” demesi üzerine Anıl nişan yapacak mı yoksa aralarında ki ilişki zarar mı görecek.tüm bunların cevaplarını canlı yayında dile getirecekler.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat
sedat - 2 yıl Önce

bizde bir söz vardır..kenarına bak bezini al...anasına bak kızını al...

bagty
bagty - 2 yıl Önce

Guzel sen salakmy kyzym seni gurkanyn ahy tutar