Evleneceksen Gel 27 Mart Yeni Bölüm 150.Son Bölüm Show Tv Canlı Yayın

Show Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan Evlilik programı Evleneceksen Gel 27 Mart yeni bölüm Show tv canlı yayın Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunumuyla ekrana Gelen Evleneceksen Gel 27 Mart yeni bölüm Show Tv Canlı Yayın

Evleneceksen Gel 27 Mart Yeni Bölüm 150.Son Bölüm Show Tv Canlı Yayın

Show Tv'nin en çok izlenen programı Evleneceksen gel 27 Mart yeni bölümde Kaan ile Solmaz'ın nişanı sonrası neler yaşandı. Kaan ile Solmaz Soluğu Tatilde aldı. Kan İle Solmaz Nişanı Türkiye gündemine neden oturdu. Kan ile Solmaz Nişandan sonra hangi açıklamalarda bulundular. Neler söylediler. Kan Solmaz Düğünü ne zaman olacak.

Güzel gelin adayı Kadriye hanım bir talibi var Kadriye Hanıma talip olarak Bünyamin bey geliyor. Kadriye Hnaımın Bünyamin beye cevabı ne olacak.Yusuf ile Melek arasında neler yaşanıyor. Melek Yusufun başka bayanlarla dolaştığını iddia ediyor. Melek ile Yusuf'un son kararları ne oldu. Melek ile Yusuf hangi kararla stüdyodalar. son kararları ne olacak.

Yakışıklı damat adayı Nuruulah ile Dilan hanımın son kararları ne oldu hangi kararla stüdyodalar.Güzel gelin adayı Cansel yeni talibine neden hayır dedi. Cansel'in aklında başka birimi var.Güzel gelin adayı Özlem ile Ömür hangi kararla stüdyodalar. Özlem ile Ömür'ün son kararları ne oldu. Özge ve Yasemine rağmen Özlem ile Ömür Evlilik yolunda devam edeceklermi?Özlem ile Ömür'ün son kararları ne oldu.

Yakışıklı damat adayı Anıl İle Güzeller güzeli gelin adayı Güzel'in son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar Gürkan ile Ece hangi kararla stüdyodalar son kararları ne olacak.güzel gelin adayı Buse Emre'nin getirdiği yüzüğü takıcakmı?Buse Emre Evlenecekmi?Yakışıklı damat adayı Selahattin ile Dicle hanım neden olumsuz karar aldılar. Selahahttin ile Dicle'nin arasına Buse'mi girdi. Selahattin ile Diclenin son kararlarından sonra ikiside taliplerini beklemek istediklerini sölediler. Evleneceksen gel yeni bölüm ekrana kilitliyor.

EVLENECEKSEN GEL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Evleneceksen Gel İzlemek için TIKLAYINIZ

Yakışıklı damat adayı Kaan bey ile güzeller güzeli Solmaz hanım muhteşem bir Nişan töreni ile Nişan yaptılar. Kaan ile Solmaz Çiftinin düğünü ne zaman olacak. yakışıklı damat adayı Özkan beyinde bir talibi var Özkan beye talip olarak Cansu hanım geliyor. Özkan beyin cansu hanıma cevabı ne olacak.yakışıklı damat adayı Tanju Beye Dila hanım talip oluyor. Tanju bey ile Dila hanımın son kararları ne olacak.bir talipde yakışıklı damat adayı Tayfun beye var. Tayfun beye talip olarak Hatıra Hanım Geliyor.

Tayfun beyin hatıra hanıma cevabı ne olacak. Güzeller Güzeli Cansel hanım yakışıklı damat adayı Fethi beye neden olumsuz karar verdi. Cansel'in aklı hala Nurrullahtamı Güzel gelin adayı Buse hanım ile yakışıklı damat adayı Emre beyin son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar.Solmaz ile kaan nişanı güne damga vurdu.Derman hoca ile perihan hanımın son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar. Yılın nişanı yapıldı.

Kaan ile solmaz muhteşem bir görsel şovla Nişanlandılar. Locaya Öle bir Halde gelen Solmaz herkesi şoke etti. Kaan ile Solmaz Muhteşem bir gösteriçşe nişanlanırken Locanın tamamı onlara eşlik etti.Kaan ile Solmazın düğünü ne zaman olacak. Show tv canlı yayın

YORUM EKLE