Esra Erol 4 Nisan Yeni Bölüm 372.Son Bölüm Atv Canlı Sürpriz Aşk

Atv'nin hafta içi hergün yayınlanan programı Esra Erol 4 Nisan Yeni Bölüm 372.Son Bölüm Atv Canlı Gülşafak yıllar sonra canlı yayında babasına kavuştumu Caner ile Berke'nin düğününden çok özel görüntüler Esra Erol 4 Nisan Yeni Bölüm 372.Son Bölüm Atv Canlı Yayın

Esra Erol 4 Nisan Yeni Bölüm 372.Son Bölüm Atv Canlı Sürpriz Aşk

Atv'nin en çok izlenen programı Esra Erol 4 Nisan yeni bölümde Gülşafak Yıllar sonra Canlı yayında babasına kavuşucakmı Bahara Doğum gününde Loca tarafından büyük sürpriz hazırlandı. Canlı yayından sonra ilk kez başbaşa kalan Ebru İle Mehmet arasında neler yaşandı. Mehmet ile Ebru ayrıldılarmı son kararları ne olacak.

Mustafa'nın evlilik teklifi sonrası Ceyda ile Mustafa hangi kararla stüdyodalar. Mustafa ile Ceyda ayrıldılarmı devammı edecekler.Dünya evine giren Caner ile Berke'nin düğününden çok özel görüntüler ilk kez yayınlandı.Gökhan Bey yeni talibi Nejla hanıma bir şans verecekmi Gökhan beyin son kararı ne oldu.

Abidin bey talip olduğu gelin adayından evet cevabı alacakmı?Kardelen Hanımın bir talibi var Kardelen hanıma talip olarak Kubilay bey geliyor. Kardelen hanım Kubilay beye bir şans verecekmi Pamuk ile talibi neden olumsuz karar aldılar.esra Erol Yeni Bölüm 4 Nisan Kimlere talip var Atv Canlı Yayın

ESRA EROL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Caner ile Berke'ninm düğününden çok özel görüntüler. Caner ile Berke sonunda muratlarına erdi. muhteşem bir düğünle dünyaevine girdiler.Pamuk hanım kendisine gelen yakışıklı damat adayına ne cevap verecek. Pamuk hanımın son kararı ne olacak. Yakışıklı damat Adayı Traık beyinde bir talibi Olacak.

Tarık beye talip olarak Deniz hanım geliyor. anaokulu öğretmeni olan Deniz hanıma Tarık bey ne cevap verecek Güzelelr güzeli gelin adayı Deniz hanım ile Tarık beyin cevabı ne olacak.

Nurşen hanım hangi kararla stüdyoda Güzel gelin adayı Bahar Hnaım yeni talibine ne cevap verecek.Caner ile Berke'nin düğününden çok özel kareler nasıl tanıştılar nereden nereye Caner ile Berkenin düğünü Esra erol'da muhteşem bir larşılama ve görselle kutlandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 20:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
sude demiray
sude demiray - 2 yıl Önce

ESRA EROL u çok seviyorum

Emine
Emine - 2 yıl Önce

esra hanim artık şu caner Berkeden bıktık yeter birazda başkalarını meşhur edin onlar yeterince nemalandilar bence sıkıldık artık gercekten