Esra Erol 31 Mart Yeni Bölüm 370.Son Bölüm Atv Canlı Caner Berke Evlendi'mi?

Atv'nin en çok zilenen programlarından Esra Erol 31 Mart Yeni Bölüm 370.Son Bölüm Atv Canlı Caner Berke Evlendi'mi? Mustafa Ceyda hangi kararla stüdyodalar. Esra Erol 31 Mart yeni bölüm Atv Canlı

Esra Erol 31 Mart Yeni Bölüm 370.Son Bölüm Atv Canlı Caner Berke Evlendi'mi?

Atv'nin en çok izlenen programı Esra Erol 31 Mart yeni bölüm Mehmet ile Ebru yollarını ayırdımı Ebru hanım Kayınvalidesine neden krıldı. Mehmet Ebruyu üzdü'mü Mehmet ile Ebru yüzleşmesinde nasıl bir sonuç çıkıcak. Gülşafak hanım yıllardır görmediği babası ile yüzleşecekmi Gülşafak'ın baabsı canlı yayına gelip kızı ile buluşucakmı Berke ile Caner'in düğününden çok özel görüntüler Caner Bekr evlendi..Ceyda Mustafa arasında neler oldu. Ceyda'nın baabası konuştu yer yerinden oynadı.

Ceyda Mustafa cephesinde son sözü Mustafa'nın annesi söleyecek. Mustafa ile Ceyda evleneceklermi yollarınımı ayırıcak son kararları ne olacak.Serpil hanım ile Kemal Bey evliliklerinin 5.ci yılını çok özel görüntülerle kutladılar.

Yakışıklı damat adayı Fırat Abininde bir talibi olacak. Fırat abinin talibi Fusun Hnaım oluyor. Fırat Abi Fusun hanıma bir şans verecekmi Zühre hanım ile Uğur beyin kararları neden olumsuz oldu. hangi karar onların ilişkilerini bozdu.Bahar hanım yeni talibine bir şans verecekmi Bahar hanımın son kararı ne olacak.Gamze hanım talibi ile neden olumsuz karar aldı. hangi kararla stüdyodalar Caner Berke düğününden çok özel görüntüler yayınlandı. Esra Erol 31 Mart yeni bölüm Atv Canlı

ESRA EROL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Berke ile Caenr'in kınası görülmeye değerdi. Muhteşem bir kına gecesi Düzeklenen Berke ile Caner evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.Bahar'dan Serhata olay yaratacak açıklamalar. Bahar Serhat hakkında neler söyledi. Bahar'ın şok sözlerine Serhat ne cevap verecek.

Bahar ile Serhat Yüzleşmesinde neler olacak.Mustafa'dan Ceyda'ya görülmemiş evlilik teklifi geldi. Mustafa'nın romantik evlilik teklifine Ceyda ne cevap verecek. Ceyda Mustafa evleniyor'mu Caner ile Berke Düğünü ne zaman gerçekleşecek. yakışıklı damat adayı Tarık beye talip olarak Gözde hanım geliyor.

Tarık bey ve Gözde hanım görüşmesinde nasıl bir sonuç çıktı. Tarık bey Gözde hanıma bir şans verecekmi yakışıklı damat adayı Ercan beyinde bir talibi olacak Ercan bey talibi Mahruk hanım ile görüşmesinde kendisine bir şans verecekmi?Ercan bey Mahruk hanımla hangi kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 20:15
YORUM EKLE