Esra Erol 30 Mart Yeni Bölüm 369.Son Bölüm Atv Canlı Caner Berke Düğün Ne zaman?

Atv'nin en çok izlenen programı Esra Erol 30 Mart Yeni Bölüm 369.Son Bölüm Atv Canlı Yyaın Caner ile Berke Düğünü ne zaman Mustafanın sürpriz evlilik teklifine Ceyda ne cevap verecek. Esra Erol 30 Mart Yeni Bölüm 369.Son Bölüm Atv Canlı Yayın

Esra Erol 30 Mart Yeni Bölüm 369.Son Bölüm Atv Canlı Caner Berke Düğün Ne zaman?

Atv'nin en çok izlenen programı Esra Erol 30 Mart yeni bölümde Berke ile Caenr'in kınası görülmeye değerdi. Muhteşem bir kına gecesi Düzeklenen Berke ile Caner evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.Bahar'dan Serhata olay yaratacak açıklamalar. Bahar Serhat hakkında neler söyledi. Bahar'ın şok sözlerine Serhat ne cevap verecek. Bahar ile Serhat Yüzleşmesinde neler olacak.Mustafa'dan Ceyda'ya görülmemiş evlilik teklifi geldi. Mustafa'nın romantik evlilik teklifine Ceyda ne cevap verecek. Ceyda Mustafa evleniyor'mu Caner ile Berke Düğünü ne zaman gerçekleşecek.

yakışıklı damat adayı Tarık beye talip olarak Gözde hanım geliyor. Tarık bey ve Gözde hanım görüşmesinde nasıl bir sonuç çıktı. Tarık bey Gözde hanıma bir şans verecekmi yakışıklı damat adayı Ercan beyinde bir talibi olacak Ercan bey talibi Mahruk hanım ile görüşmesinde kendisine bir şans verecekmi?Ercan bey Mahruk hanımla hangi kararı aldı.

ESRA EROL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Emel ile Mehmet arasında neler yaşandı. Emel Hanım Mehmet ile evlenecekmi?son kararları ne olacak hangi kararla stüdyodalar.Mustafa'dan Ceydaya romantik evlilik teklifine Ceyda ne cevap verecek. Ceyda ile Mustafa evleniyormu son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar.

Caner ile Berke'nin düğününe sayılı günler kala stüdyodalar hangi sürprizle stüdyodalar.Selin hanım ilk talibi ile görüşecek. Selin hanım'ın ilk talibi Turan bey oluyor. Selin hanım Turan beye ne cevap verecek. Filiz hanım ve Nuriş beyin kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar.Güzel gelin adayı Nuran hanım hangi damat adayına talip olacak.

Damat Adayı Nuran Hnaımın teklifine ne cevap verecek.Fırat Abi İle Nurgül Hnaımın son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar.yeni gelin adayı Zeynep Hatice hanım stüdyoya geliyor. Zeynep Hatice hanım istediği kriterleri Canlı Yayında açıkladı. Güzel gelin adayı Bahar Hanım yeni talibine ne cevap verecek.

Gülşafak yeni talibine ne cevap verecek. Gülşafakın son kararı ne olacak.yakışıklı damat adayı Tarık beyinde bir talibi var Tarık beye talip olarak Kardelen hanım geliyor. Tarık bey kardelen hanıma ne cevap verecek son kararları ne olacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 20:22
YORUM EKLE