Esra Erol 3 Nisan Yeni Bölüm 371.Son Bölüm Atv Canlı Locada Sürpriz Aşk

Atv'nin en çok izlenen programı Esra Erol 3 Nisan Yeni Bölüm 371.Son Bölüm Atv Canlı Yyaın Caner ile Berke Muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Caner ile Berke Düğününden Muhteşem Kareler. Atv Canlı yayın

Esra Erol 3 Nisan Yeni Bölüm 371.Son Bölüm Atv Canlı Locada Sürpriz Aşk

Atv'nin en çok izlenen programı esra Erol 3 Nisan yeni bölümde Caner ile Berke'ninm düğününden çok özel görüntüler. Caner ile Berke sonunda muratlarına erdi. muhteşem bir düğünle dünyaevine girdiler.Pamuk hanım kendisine gelen yakışıklı damat adayına ne cevap verecek. Pamuk hanımın son kararı ne olacak.

Yakışıklı damat Adayı Traık beyinde bir talibi Olacak. Tarık beye talip olarak Deniz hanım  geliyor. anaokulu öğretmeni olan Deniz hanıma Tarık bey ne cevap verecek Güzelelr güzeli gelin adayı Deniz hanım ile Tarık beyin cevabı ne olacak.Nurşen hanım hangi kararla stüdyoda 

Güzel gelin adayı Bahar Hnaım yeni talibine ne cevap verecek.Caner ile Berke'nin düğününden çok özel kareler nasıl tanıştılar nereden nereye Caner ile Berkenin düğünü Esra erol'da muhteşem bir larşılama ve görselle kutlandı.

ESRA EROL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Mehmet ile Ebru yollarını ayırdımı Ebru hanım Kayınvalidesine neden krıldı. Mehmet Ebruyu üzdü'mü Mehmet ile Ebru yüzleşmesinde nasıl bir sonuç çıkıcak. Gülşafak hanım yıllardır görmediği babası ile yüzleşecekmi Gülşafak'ın baabsı canlı yayına gelip kızı ile buluşucakmı Berke ile Caner'in düğününden çok özel görüntüler Caner Bekr evlendi..

Ceyda Mustafa arasında neler oldu. Ceyda'nın baabası konuştu yer yerinden oynadı. Ceyda Mustafa cephesinde son sözü Mustafa'nın annesi söleyecek. Mustafa ile Ceyda evleneceklermi yollarınımı ayırıcak son kararları ne olacak.Serpil hanım ile Kemal Bey evliliklerinin 5.ci yılını çok özel görüntülerle kutladılar. Yakışıklı damat adayı Fırat Abininde bir talibi olacak.

Fırat abinin talibi Fusun Hnaım oluyor. Fırat Abi Fusun hanıma bir şans verecekmi Zühre hanım ile Uğur beyin kararları neden olumsuz oldu. hangi karar onların ilişkilerini bozdu.Bahar hanım yeni talibine bir şans verecekmi Bahar hanımın son kararı ne olacak.Gamze hanım talibi ile neden olumsuz karar aldı. hangi kararla stüdyodalar Caner Berke düğününden çok özel görüntüler yayınlandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 20:08
YORUM EKLE