Esra Erol 27 Mart Yeni Bölüm 366.Son Bölüm Atv Canlı Yayın Caner Berke Evlendi'mi?

Atv'nin en çok izlenen programı Esra Erol 27 Mart Yeni Bölüm 366.Son Bölüm Atv Canlı Yayın Caner Berke Evlendi'mi? Ceyda ile Mustafa Hangi kararla stüdyodalar Bahar Serhat arasında sürpriz aşk son kararları ne olacak.Esra Erol 27 Mart yeni bölüm neler yaşandı.

Esra Erol 27 Mart Yeni Bölüm 366.Son Bölüm Atv Canlı Yayın Caner Berke Evlendi'mi?

Esra Erol 27 Mart yeni Bölümde neler yaşandı.Loca'dan kimin annesi Kim İçin gelecek.Ceyda ile Mustafa hangi kararla stüdyodalar Ceyda Mustafa aşkı bitti'mi?Serhat'tan Güzel gelin adayı Bahar Hanıma sürpriz aşk teklifi Serhat'ın annesi Bahar hanım ile tanışmak istedi.Bahar Hanım Serhatın annesine ne cevap verecek.Onur'dan aşk itirafı Ercan Alev ayrılığın nedeni Melek'mi bu iddialara Ercan bey ne cevap verecek.Ruşen hanım yeni talibine ne cevap verecek.Berke ile Caner'in düğününe sayılı günler kala Caner ile Berke hangi kararla stüdyodalar

Güzel gelin adayı Özlem hanıma talip olarak kim geliyor. Özlem hanım'ın talibi hakan bey oluyor. Özlem Hanımın Hakan beye cevabı ne olacak.Gamze hanım ve Abdullah beyin son kararları ne oldu. hangi kararla südyolar.güzel gelin adayı Zühre hanıma locadan hangi damat adayı evlilik teklifinde bulunacak. Zühre hanımın cevabı ne olacak.

Uğur bey'den Zühre hanıma ilanı aşk teklifi Zühre hanım İle Uğur bey son kararları ne olacak.Gizem hanıma talip olarak Furkan bey geliyor. Gizem hanımın Furkan beye cevabı ne olacak.Şenol bey ve Güler hanımın son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar. Güzel gelin adayı Gülşafak hanıma bir talip var.Gülşafak Hanıma talip olarak Onur bey geliyor. Gülşafak hanımın Onur beye cevabı ne olacak.

Yakışıklı damat adayı serhat bey'den Bahar hanıma inanılmaz teklif Bahar Hanım Serhat beye cevabı ne olacak.Güzel gelin adayı Pamuk'tan Yeni talibine cevabı ne olacak.Ercan ile Alev arasında neler yaşandı. Güzel gelin adayı Melek hanım şok iddialara ne cevap verecek.

ESRA EROL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Yakışıklı damat adayı Gökhan bey Emel hanım'dan vazgeçerek yeni taliplerine yeşil ışık yaktı. Emel Gmkhan hakkında neler söyledi. Gökhanın Emele cevabı ne olacak.Güzel gelin adayı Programı Gözyaşları içinde Bırakıcağını Açıkladı. esra Erol Neler söyledi Emineye Güzel Gelin adayının son kararı ne oldu. Yakışıklı damat adayı Mustafa ile Güzel gelin adayı Ceyda hangi kararla stüdyodalar son kararları ne oldu.Yakışıklı damat adayı erdinç beye Güzel gelin adayı Pamuk ne cevap verecek.

Pamuk'un Erdinç hakkındaki son kararı ne olacak.Serhat'ın annesinden şok itiraf geldi. Serhatın annesi gelin adayı olarak Gülşafakımı yoksa Baharımı seçecek. Düğüne sayılı günler kala Caner ile Berke hangi kararla stüdyolar.Sultan ablanın damat adayına cevabı ne oldu.Yakışıklı damat adayı Oral Beyin talibi Emine hanım oluyor. Oral Beyin Emine hanıma cevabı ne olacak.Ebru hanım ile Turkan beyin son kararları ne oldu. hangi kararla stüdyodalar. son kararları neden olumsuz oldu.

Ebru hanımın kararı neden olumsuz oldu. Yakışıklı damat adayı Şenol bey güzel gelin adayı Güler hanıma neden olumsuz cevap verdi.Güler hakın Şenol bey hakkında şok bir iddiada bulundu. neler söyledi.Hüseyin bey ile Songül hanım hangi kararla stüğdyodlaar son kararları ne oldu.güzel gelin adayı Bahar hanım yeni talibine ne cevap verecek. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 20:52
YORUM EKLE