Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Öldü mü?Yeni Bölümde Var mı Yok mu Geri Dönecek mi Yerine Kim Gelecek?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Öldü mü?Yeni Bölümde Var mı Yok mu Yerine Kim Gelecek? Tarık Ünlüoğlu Diziden mi ayrıldı geri dönecek mi Yerine kim gelecek?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Öldü mü?Yeni Bölümde Var mı Yok mu Geri Dönecek mi  Yerine Kim Gelecek?

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyay hükümdar olmaz yeni bölümde Ünal Öldü mü?yeni bölümde varmı yokmu geri dönecekmi yerine kim gelecek tüm bu soruların cevabı Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin yeni bölümünde cevabını bulucak. Alpaslan Babasının katili diye Ünalı öldürüyor.

Herkesin Avni'yi öldürmesini bekelrken Alpaslan ters köşe yapıp Ünalı vuruyor. Yeni bölümde Hızır Ünalın öldüğünü söylüyor.  Diziden yapılan sızıntıya göre bu büyük oyun hem Ünal Kaplan'ın hemde Hızır Çakırbeyli ve Davut beyin ortaklaşa planı ile gerçekleşmiş bir eylemdir.Hem Serkanı ortadan kaldırmak hemde Avni'nin arkasındaki Amerika gücünü ortadan kaldırmakiçin Planalanan bir oyun olabilir. Peki Ünal gerçekten ölüyormu Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölümünde tüm bu soruların cevabı kesinlik kazanacak.

ATV ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkiya'da bu hafta yine bir ters köşe oldu. Babasının ve annesinin katilinden intikam alması beklenen Alpaslan, CİA'nın bile bekleyemeyeceği bir hareket yaparak Ünal Kaplan'ı vuruyor. Masada kendisinden beklenen hareket olmadan Hakan ve ekibi tarafından öldürülmek üzere hazır tutulan Alpaslan herkesi ters köşe yapıyor ve Ünal'ı vuruyor. Hem teyzesinin hem dayısının hemde amcasının bile tahmin edemeyeceği bir hareket yapıyor.

Ünal Kaplan öldü mü?

Tarık Ünlüoğlu diziden ayrıldı mı? Ünal kaplan karakterini ünlü tiyatrocu Tarık Ünlüoğlu canlandırıyor. Yeraltı mafiasının en dokunulmaz insanı olarak bilinen ve ailesini bu uğurda kaybeden Kaplan, asla av olma niyetinde olmasada av oldu. Tehdir olarak gördüklerini öldürmesiyle dikat çeken Kaplan bu sefer ölecek mi. Hızır Çakırbeyli'nin bile cesaret edemeyeceği hareketi yapan Alpaslan çakırbeyli bundan sonra zor günler bekliyor. Tek zaafı kızı olan Ünal ölmesede Suzi büyük olaylar yaptıracak. Tarık Ünlüoğlu son çekimde dizide yer aldı ve ölmedi.

TARIK ÜNLÜOĞLU KİMDİR:

Tarık Ünlüoğlu (d. 16 Kasım 1957), Türk Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. İzmir Namık Kemal Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ankara Devlet Konservatuvarına girdi. Bir yıl Opera okuduktan sonra, Tiyatro bölümüne geçti. Yirmi yılı aşkın süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra, İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Tiyatro aktörlüğünün yanı sıra birçok Sinema, Televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI:

Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıkmıştır. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan’nın Ünal’ın ölümüyle ilgili Cia ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceği düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan’ı keyiflendirir. Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir. İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avnin’in ağabeyi Rüstem’in yaşadığının ortaya çıkmasıdır.

Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi… Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. Cia için şimdi sıra ondadır. Ünal kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir. Suzi’nin korumacı tavrı İlyas’a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır.

Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında. İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir. İstihbarattan Serkan Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine ramak kalmıştır.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 19:22
YORUM EKLE