Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi Geri Döndü Ölücekmi? Kaç Bölüm Oynayacak?

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi Geri Döndü Ölücekmi? Kaç Bölüm Oynayacak? Diziden ne zaman ayrılacak Meryem Uzerli Kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Suzi Geri Döndü Ölücekmi? Kaç Bölüm Oynayacak?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölümde Suzi geri döndü.Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz Suzi kaç bölüm oynayacak. Meryem Uzerli diziden ayrılıcakmı Amerikalı ajan rolünde olan Meryem Uzerli Amerika ile Yeni bölümde ters düşüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Suzi ölücekmi yeni bölümde varmı yokmu akıbeti ne olacak.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SUZİ KİMDİR:

Meryem Uzerli, 1983 yılında Almanya'da doğmuştur. Eğitimini Schauspiel Studio Frese Oyunculuk ve Tiyatro Eğitimi alarak tamamlamıştır. Babası Türk, annesi Alman olan güzel oyuncu; 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve kariyerinde önemli bir çıkış yakalamıştır. Daha sonra Annemin Yarası sinema filminde ve Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Meryem Uzerli; Atv ekranlarında yayınlanan, başrolü Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca'nın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Suzi karakterini canlandırmaktadır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Herkesin Avni'yi öldürmesini bekelrken Alpaslan ters köşe yapıp Ünalı vuruyor. Yeni bölümde Hızır Ünalın öldüğünü söylüyor. Diziden yapılan sızıntıya göre bu büyük oyun hem Ünal Kaplan'ın hemde Hızır Çakırbeyli ve Davut beyin ortaklaşa planı ile gerçekleşmiş bir eylemdir.Hem Serkanı ortadan kaldırmak hemde Avni'nin arkasındaki Amerika gücünü ortadan kaldırmakiçin Planalanan bir oyun olabilir. Peki Ünal gerçekten ölüyormu Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölümünde tüm bu soruların cevabı kesinlik kazanacak.

ATV ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkiya'da bu hafta yine bir ters köşe oldu. Babasının ve annesinin katilinden intikam alması beklenen Alpaslan, CİA'nın bile bekleyemeyeceği bir hareket yaparak Ünal Kaplan'ı vuruyor. Masada kendisinden beklenen hareket olmadan Hakan ve ekibi tarafından öldürülmek üzere hazır tutulan Alpaslan herkesi ters köşe yapıyor ve Ünal'ı vuruyor. Hem teyzesinin hem dayısının hemde amcasının bile tahmin edemeyeceği bir hareket yapıyor.

YORUM EKLE