Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni'nin Abisi Rüstem Kim Diziye Ne Zaman Katılacak Kaç Bölüm Oynayacak?

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni'nin Abisi Kim Diziye Ne Zaman Katılacak Kaç Bölüm Oynayacak? Yeni Bölümde Avni'nin abisi ortaya çıkıcakmı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni'nin Abisi Rüstem Kim Diziye Ne Zaman Katılacak Kaç Bölüm Oynayacak?

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Av'nin abisi kim olacak diziye ne zaman katılacak. Ünal Kaplan'ın ölümü sonrası yaşadığı ortaya çıkan Avni'nin abisi rolünü kim canlandırıyor. yeni bölümde diziye katılıcakmı?Kimdir detaylar geldikçe yüklenecek.

Herkesin Avni'yi öldürmesini bekelrken Alpaslan ters köşe yapıp Ünalı vuruyor. Yeni bölümde Hızır Ünalın öldüğünü söylüyor. Diziden yapılan sızıntıya göre bu büyük oyun hem Ünal Kaplan'ın hemde Hızır Çakırbeyli ve Davut beyin ortaklaşa planı ile gerçekleşmiş bir eylemdir.Hem Serkanı ortadan kaldırmak hemde Avni'nin arkasındaki Amerika gücünü ortadan kaldırmakiçin Planalanan bir oyun olabilir. Peki Ünal gerçekten ölüyormu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölümünde tüm bu soruların cevabı kesinlik kazanacak. ATV ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkiya'da bu hafta yine bir ters köşe oldu. Babasının ve annesinin katilinden intikam alması beklenen Alpaslan, CİA'nın bile bekleyemeyeceği bir hareket yaparak Ünal Kaplan'ı vuruyor. Masada kendisinden beklenen hareket olmadan Hakan ve ekibi tarafından öldürülmek üzere hazır tutulan Alpaslan herkesi ters köşe yapıyor ve Ünal'ı vuruyor. Hem teyzesinin hem dayısının hemde amcasının bile tahmin edemeyeceği bir hareket yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 21:31
YORUM EKLE