Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 Nisan Yeni Bölüm 64.Son Bölüm Atv Canlı Ünal Öldü'mü?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 Nisan Yeni Bölüm 64.Son Bölüm Atv Canlı Ünal Öldü'mü? Alpaslan'ın sağ gösterip sol vurması sonrası kanlar içinde yere yığılan Ünal Öldümü?Atv Canlı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 Nisan Yeni Bölüm 64.Son Bölüm Atv Canlı Ünal Öldü'mü?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 Nisan yeni bölümde Alpaslan Ünalı Vuruyor. peki Ünal öldümü?herkesin Avniyi öldürmesini bekelrken Alpaslan ters köşe yapıp Ünalı Vuruyor. Alpaslanın Ünalı Vurması Tüm Dengeleri alt üst ediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4 Nisan yeni bölüm Atv Canlı

Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıkmıştır. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan’nın Ünal’ın ölümüyle ilgili Cia ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceği düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan’ı keyiflendirir. Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir. İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avnin’in ağabeyi Rüstem’in yaşadığının ortaya çıkmasıdır.

Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi… Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. Cia için şimdi sıra ondadır. Ünal kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir. Suzi’nin korumacı tavrı İlyas’a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır. Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz İzlemek İçin TIKLAYINIZ

İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir. İstihbarattan Serkan Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine ramak kalmıştır.

YORUM EKLE