Esaretim Sensin 4 Nisan Yeni Bölüm 47.Son Bölüm Fox Tv Canlı Simay Emir Aşk Yaşıyor

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden Esaretim Sensin 4 Nisan Yeni Bölüm 47.Son Bölüm Fox Tv Canlı Simay Emir Aşk Yaşıyor Sultan hanım Emir ile Simayı ayırmaya çalışırken onları daha fazla yakınlaştırdığının farkında değildir.Esaretim Sensin 4 Nisan Yeni Bölüm Fox Tv Canlı

Esaretim Sensin 4 Nisan Yeni Bölüm 47.Son Bölüm Fox Tv Canlı Simay Emir Aşk Yaşıyor

Esaretim sensin 4 nisan yeni bölümde Eve gelen Emir Simayı yerde baygın halde bulunca çıldırır. hemen Simayı alıp hastaneye götürür. Sultan hanım Simay ile Emiri ayırmaya çalışırken onların birbirlerine daha fazla yakınlaştırdığının farkında bile değildir. Emir tarafından bu kadar çok sahiplenmek Simay'ın oldukça hoşuna gider.

Yasemin'in ondan habersiz çektiği videodan haberi olan Yusuf Yasemine çok sert bir tepki gösterir.Yasemin ise Yusuftan etkilenmeye başlamıştır. onun gönlünü tekrar kazanmak için herşeyi yapmaya hazırdır. evdekielr Sultan hanım'ın Simayın başına birşeyler getirdiklerinden emindirler. Bunu Emirlede paylaşırlar. Emir'in baabanesine tepkisi nasıl olacak. Savaş ile İpek ise evlenmek üzere iken oraya Kerim gelir. Kerimin gelmesi sonrası ortalık karışır. ve İpek Çareyi sevdiği adama kaçmakta bulur. Esraetim Sensin yeni bölüm nefesleri kesecek.

Simay’ı baygın halde bulan Emir onu apar topar hastaneye kaldırır. Evdekiler yavaş yavaş Sultan’ın bir işler karıştırdığını düşünmeye başlar. Sultan, Emir ve Simay’ı ayırma planları yaparken yaşanan bu tatsızlık ikiliyi daha da yakınlaştırır. Yusuf sonunda Yasemin’in gizlice çektiği videolardan haberdar olur.

Savaş, Aslan’ın Kırımlılar’a olan borcunu kapatır, parayı Vedat’ın suratına çarpar. Aslan ise kızının haline dayanamayarak Savaş ve ailesinin istemeye gelmelerini kabul eder. Ancak isteme gecesinin davetsiz misafiri Kerim, yine yapacağını yapar. Çıkan tartışma sonucu Aslan, Savaş’ı kovar. Babasının yaptığı haksızlığa dayanamayan İpek ise çareyi Savaş’a kaçmakta bulur.

ESARETİM SENSİN NELER YAŞANDI:

Simay’ı hamile zanneden Sultan ona görünürde oldukça iyi davranır. Emir ve Simay ise Sultan’a hamilelikle ilgili gerçekleri anlatmak için fırsat kollar. Sultan, Simay’ın düşük yapması için hazırladığı planını devreye sokar. Her şeyden habersiz olan Simay birden fenalaşır. Yusuf ve Yasemin ise Çocuk Esirgeme Kurumu’na gider.

Esaretim Sensin İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Yusuf’un düşünceli halleri, Yasemin’i etkilemeye başlar. Babasının planları sayesinde serbest kalan Kerim’in durmaya niyeti yoktur. İpek hastaneden taburcu olur. Ancak İpek, Aslan’ın ameliyat parasını Vedat’tan alığını öğrenince babasına kızar. Savaş, Vedat’a olan borcu ödemek için tefeciden borç alır. Öte yandan Aslan’ın İpek-Savaş ilişkisine dair sarf ettiği sözler ikiliyi oldukça üzer.

YORUM EKLE